Tapybos parodą surengusi operos solistė Jomantė Šležaitė-Paukštė: „Jaučiuosi tarsi eičiau į sceną“

Jomantės Šležaitės-Paukštės (kairėje) parodos „Vidinės Meditacijos“ atidarymas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 22-ąją Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje atidaryta netikėta paroda – čia kaip tapytoja debiutavo operos solistė Jomantė Šležaitė-Paukštė.

Parodą „Vidinės meditacijos“ pristatanti J.Šležaitė-Paukštė save įvardija kaip menininkę, o ne tapytoją ir tikisi, kad jos kuriami darbai žmonėms sukels įvairių emocijų, nes, pasak jos, tokia yra meno paskirtis.

„Šia paroda aš ne tik pati atskleidžiu savo vidinio pasaulio spalvas, bet ir tikiuosi, kad mano kūryba žmonėms kels prisiminimus, asociacijas, o gal prižadins kažką užmiršto“, – sako parodos autorė.

Jomantės Šležaitės Paukštės parodos „Vidinės Meditacijos“ atidarymas / Pauliaus Peleckio nuotr.

Jomantė prisipažįsta, kad emocijų gausa, pristatant savo tapybos darbus publikai, prilygsta spektaklio ar koncerto premjeros džiaugsmui, jauduliui.

„Jaučiuosi, tarytum eičiau į sceną, tik kitu pavidalu ir, neslėpsiu, tai yra gana baisu, nes neriu į dar nelabai žinomus vandenis“, – atvirai sako ji.

Tačiau savo pirmojo pašaukimo – dainavimo, scenos Jomantė nevengė ir parodos atidarymo vakarą: su pianistu Artūru Anusausku susirinkusiems svečiams paruošė ir mažą koncertinę programą.

Birželio 22-ąją pristatyta J.Šležaitės-Paukštės paroda Vilniaus įgulos karininkų ramovėje veiks visą mėnesį.

Fotogalerija:

Jomantės Šležaitės-Paukštės parodos „Vidinės Meditacijos“ atidarymas (34 nuotr.)
+28
Skaitykite daugiau