Tapti televizijos laidos vedėja Gretą Lebedevą paskatino sužadėtinis Aleksandras Kazakevičius

Greta Lebedeva / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-10 11:25
Intriguojantis TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ ir toliau tęsia laidos vedėjos paiešką. Praėjusį kartą savo jėgas išmėgino „Šok su manimi“ dalyvė Jolanta Leonavičiūtė, o šį pirmadienį žiūrovai išvys, kaip seksis dainininkei, lengvuoju kultūrizmu užsiimančiai Gretai Lebedevai.

„Kiek turėjau tikslų nuo jaunystės, tiek ir įgyvendinau. Tarp jų – ir laidų vedėjos darbas. Man norisi. Matau save čia, įsivaizduoju. Be to, manau, kad aš visai tinku“ , – užtikrinta savimi Greta.

Tai ne pirmas kartas, kai Greta stoja prieš filmavimo kameras. Vakarais, pripažino ji, visam pasauliui veda internetines laidas-loterijas. Tačiau išmėginti savo jėgas „VIRAL‘e“ ji apsisprendė paskatinta mylimojo.

„Kai man pasiūlė aš dvejojau. Vieną dieną Jolanta, kitą dieną – aš , kitą dar kas nors... Bet draugas mane skatino. Sakė „Eik ir viskas“, – pasakojo Greta.

Laidos prodiuseriai ieško naujo veido laidai „VIRAL‘as“. Laidos komanda jau atsirinko ir kitas pretendentes. Jų bandymus TV3 žiūrovai galės stebėti laidose „VIRAL‘as“, oficialiose laidos ir TV3 paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“. 

„VIRAL‘as“ – pirmadieniais, 19.30 val., per TV3!

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai