Tapęs JAV prezidentu Donaldas Trumpas ir toliau išliks realybės šou „Mokinys“ prodiuseriu

Donaldas Trumpas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-10 14:50
Milijardierius Donaldas Trumpas sausio mėnesį perims JAV prezidento postą iš Baracko Obamos, tačiau galingiausios pasaulio valstybės vadovo pareigos, panašu, nėra kliūtis ir toliau būti televizijos realybės šou „Mokinys“ („The Apprentice“) prodiuseriu.

Donaldas Trumpas bent kol kas nežada atsisakyti būti „Mokinio“ franšizės vykdančiuoju prodiuseriu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donaldas Trumpas Baltuosiuose rūmuose gyvens vienas: žmona Melania su sūnumi liks Niujorke

Sausio mėnesį, kuomet Donaldas Trumpas bus prisaikdintas JAV prezidentu, prasidės ir naujas realybės šou „Mokinys: garsenybių kalvė“ („Celebrity Apprentice“) sezonas, kurį ves Holivudo žvaigždė ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris. Jis pakeitė iki šiol šio šou vedėju buvusį Donaldą Trumpą, kai šis nusprendė varžytis dėl JAV prezidento posto.

Donaldas Trumpas kartu su Arnoldu Schwarzeneggeriu laidos titruose bus nurodyti kaip vykdantieji prodiuseriai greta šou kūrėjo Marko Burnetto.​

„Mokinys: garsenybių kalvė“ išsivystė iš ankstesnio projekto „Mokinys“, kuriame ambicingi pradedantieji verslininkai varžydavosi dėl pareigų Donaldo Trumpo verslo imperijoje. Tuo tarpu projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“ varžosi garsūs žmonės, demonstruodami savo verslumą ir padėdami surinkti lėšų labdaros iniciatyvoms.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai