Talismanai ir tikėjimas: kaip prisivilioti pinigų ar gauti darbą

Sėkmė / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-16 09:00
Yra toks posakis, kad vaikus neša gandrai, laimę – talismanai. Ar galima prisivilioti sėkmę, turtus, sveikatą nešiojant kokį nors akmenėlį, o pinigus – pasisodinus pinigų medį? Ar tai – tik pramanas?

Jei ieškote darbo

Manote, kad geresnio darbo už buvusį nerasite, arba bijote, kad nesugebėsite įsitvirtinti naujame kolektyve? Keiskite požiūrį. Įsivaizduokite, kad jau dirbate norimą darbą ir jums puikiai sekasi, viršininkas jumis patenkintas.

Ilgai laukti nereikės. Jei iki šiol darbdaviai prieš nosį užverdavo duris, netrukus jos pačios plačiai atsivers. Tokiu atveju praverstų įsigyti pasagą ar akvariumą su auksinėmis žuvelėmis. Jos nepildys norų it lydekai paliepus, tačiau psichologiškai sustiprins pasitikėjimą.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Planetų globojamos savaitės dienos: kokia veikla užsiimti, kad lydėtų sėkmė

Tiesa, kad mielas daikčiukas neštų sėkmę, tam reikia jūsų pastangų ir energijos. Magija be tikėjimo ir vidinių galių nieko verta, bet kokie burtai tėra priemonė pasiekti norimo rezultato.

Tik teigiamai užsiprogramuodami galite pakeisti gyvenimą. Norite tapti laimės kūdikiu, bet stinga pasitikėjimo? Talismanas jums tikrai padės, nes stiprina tikėjimą, o tikėjimas daro stebuklus.

Kaip prisivilioti pinigus

Paskolinote draugei ar giminaičiui pinigų ir kasdien baiminatės, kad skolos jums negrąžins? Netikite, kad padidins atlyginimą, nors esate geras darbuotojas? Jei taip manysite, jūsų piniginė visada bus pustuštė.

Specialistai pataria išmėginti psichologinį pratimą, padedantį prisivilioti pinigus. Patogiai atsisėskite, užsimerkite ir įsivaizduokite, kad tas žmogus, kuriam paskolinote pinigų, juos atneša. Pilną krepšį ir dar daugiau.

Taip pat skaitykite: Asmenybės ugdymo trenerė: tikėkite, nepaisydami to, ką sako kiti

Jį mintyse atidarote, liečiate stambių kupiūrų banknotus – pinigų krūva vis didėja ir didėja. Dabar įsivaizduokite, kur išleidžiate tuos pinigus, ką konkrečiai už juos įsigyjate, ir mintyse pajuskite jus užliejantį pasitenkinimą. Šį pratimą darykite kasdien, kai tik turite laisvesnę minutę.

Pesimistams patartina prie lovos kabintis teigiamų minčių ir planų sąrašą. Kiekvieną vakarą ir rytą prabudę perskaitykite. Po kurio laiko programa ims veikti. Rezultatų ilgai laukti nereikės. Galbūt išlošite loterijoje, jus paaukštins, netikėtai pasiūlys geriau mokamą darbą, papildomą uždarbį.

Jei norite sustiprinti minčių galią, įsigykite patinkantį talismaną, kurį galėtumėte nešiotis piniginėje.

Plačiau apie tai, kaip veikia talismanai, ar galima prisivilioti sėkmę, turtus, sveikatą nešiojant kokį nors akmenėlį, skaitykite 20-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

Redakcijos archyvo nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

Naujausi straipsniai