Taline „Monton“ pristatė kolekciją, raginančią atsisakyti pagražinančių filtrų

„Monton“ / "Monton" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-26 15:03
Estijos mados ženklas „Monton“ nepraleido Talino mados savaitės – pristatyta spalvinga kolekcija #nofilter, kurią įkvėpė lemūrai. Šia kolekcija „Monton“ dizaineriai ragina išlaisvinti savo tikrąjį „Aš“, atsisakyti pagražinančių filtrų, išdrįsti nepaisyti standartų ir tiesiog mėgautis gyvenimu.

Pirmoji „Monton“ kolekcijos pristatymo dalis – tikras spalvų ir raštų sprogimas. Ir moteriškiems, ir vyriškiems deriniams būdingos gėlės, spalvingi dryžiai, ryškios spalvos, zebrų ar elnių raštai, pasitelktas dirbtinis kailis. Gausu romantiškų detalių – prašmatnių apykaklių, mezginių, tiulio, siuvinėtų emblemų, įdomių raštų kojinių, tamprių ir mezginiuotų glaustinukių.

"Monton" nuotr.
"Monton" nuotr.

Antrojoje „Monton“ pristatymo dalyje – išskirtinė mažo tiražo „Talented“ kolekcija, kuri yra ryškiausia ir drąsiausia „Monton“ pavasario–vasaros kolekcijos dalis. Podiumą šturmavo ryškiausias šio sezono sugrįžimas – denimas. Jo spalvų paletė – nuo mėlynų atspalvių iki fuksijos. Audinio grožis akcentuojamas „nubrizgusiais“ kraštais, skirtingais balinimais ir atspalviais. Denimo grubumą sušvelnina tiulis, rožinė spalva ir raukiniai.

"Monton" nuotr.
"Monton" nuotr.

Netikėta pristatymo dalis – lemūrai. Jų atvaizdai dominavo piešiniuose ir aplikacijose, o įspūdžiui sustiprinti – ir kaukės ant modelių veidų. Būtent lemūrai ir buvo kolekcijos įkvėpimo šaltinis.

„Žiūrint į šiuos gyvūnėlius, tiesiog neįmanoma užgniaužti emocijų. Išraiškingas snukutis, skvarbus žvilgsnis, juokinga uodega ir džiaugsminga prigimtis tiesiog skleidžia džiugesį, kurio kartais taip trūksta pilkų spalvų išvargintam šiaurės regionui. Žmonėms yra ko pasimokyti iš šių gyvūnų – nesvarbu, kaip tu atrodai, atsisakyk pagražinančių filtrų, išlaisvink savo vidinį „Aš“ ir atrask tai, kas tave džiugintų kasdien. Išdrįskime mėgaukitės gyvenimu!“ – ragina „Monton“ kolekcijos vadovė Pille Lauring.

Beje, „Monton“ yra lemūrų populiacijos Talino zoologijos sode rėmėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai