Talentų šou Airijoje žaibiškai išgarsėjusios Ivetos vokalo mokytoja Rosita Čivilytė: „Ji išskirtinių prigimtinių gabumų mergaitė“

Rosita Čivilytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 12:12
Šią savaitę internete išplito vaizdo įrašas ir lietuvaitės sėkmės istorija viename ryškiausių projektų Airijoje – vos keturiolikos metų Iveta Tumasonytė savo atlikta daina pribloškė „Ireland’s Got Talent“ teisėjus, kurie iškart po pirmojo jos pasirodymo su daina „Never love again“ nusiuntė ją tiesiai į tiesiogines kovas.

Iš Vilniaus kilusi, bet jau daugelį metų su šeima Airijoje gyvenanti Iveta vokalo mokosi pas vieną profesionaliausių trenerių šalyje Rositą Čivilytę, kuri didžiulį mergaitės talentą pastebėjo dar prieš trejus metus.

„Ivetą pas mane prieš trejetą metų atvedė jos mama Jelena, susirūpinusi vokalo pedagogų trūkumu Airijoje. Kai ji padainavo, supratau, kad tai – išskirtinių gabumų mergaitė, kuri užsimerkia ir susilieja su muzika dainuodama... Gal tada jai dar trūko gaidų aukštame registre, gal nedrąsiai transliavo savo emocijas, bet prigimtis šaukte šaukė – aš noriu, aš viska padarysiu! Pamaniau – ir vėl man nusišypsojo sėkmė. Dirbti su tokia mokine – vienas malonumas“, – apie Ivetą atsiliepia jos mokytoja Rosita Čivilytė.

Iveta Tumasonytė / Stop kadras
Iveta Tumasonytė / Stop kadras

Vokalo trenerė pasakoja, jog vos sužinojusi apie Ivetos norą dalyvauti projekte Airijoje, neabejojo, jog mergaitės talentą teisėjai taip išgirs. Rosita sako, jog pasirodymui, išgarsinusiam Ivetą, jos ruošėsi ne vieną mėnesį.

„Gan ilgai ruošėmės pirmam pasirodymui. Nekantravome dėl rezultato. Kai gavau Ivetos mamos Jelenos žinutes su šauktukais ir šypsenomis, jog ją nusiuntė tiesiai į finalines kovas, nesupratau pirmą minutę, ar tikrai skaitau tai, ką skaitau“, – emocijomis dalijasi Rosita Čivilyte.

Nors Iveta gyvena Airijoje, Rosita sako, jog tai siekti didelių tikslų kartu ir mokytis vokalo technikų netrukdo. Rosita su Iveta pasirodymams ruošiasi ir vokalą tobulina technologijų pakalba.

„Iveta nedažnai aplanko Lietuvą. Todėl jos mama pasiūlė darbą „Skype“ programa“, – pasakoja Rosita Čivilytė, patikindama, jog toks metodas tikrai pasiteisino, o pamokos per atstumą atnešė didžiulį rezultatą.

Iškart po sėkmingo starto „Ireland‘s Got Talent“ projekte, Rosita Čivilytė jau ruošia Ivetą naujam pasirodymui ir tiki, jog merginos balsas ir daina, kurią ji atliks didžioje scenoje Airijoje nukels ją į super finalą.

Žmonės.lt primena, kad Iveta taip stipriai sužavėjo šou komisijos narius, kad viena jų, nieko nelaukusi, paspaudė lemtingąjį mygtuką, kurio pagalba mergaitė iškart pateko į tiesiogines transliacijas.

Drąsiai į sceną žengusi I. Tumasonytė atliko visą pasaulį sudrebinusį Lady Gagos singlą „I'll Never Love Again“ iš neseniai pasirodžiusio ir daug apdovanojimų susirinkusio filmo „Taip gimė žvaigždė“ (angl. A Star is Born).

Jau nuo pirmų kūrinio eilučių, Iveta susilaukė salės aplodismentų ir šūksnių „bravo“.

„Šiandien yra pirmoji tavo, kaip profesionalios dainininkės, karjeros diena,“ – po mergaitės pasirodymo tikino vienas iš komisijos narių. Po šių žodžių Iveta negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų.

Žmonės.lt