Talentingoji aktorė Jessica Lange: vaidmuo siaubo seriale „American Horror Story“ – paskutinis

Jessica Lange / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-17 15:03
Aktorė Jessica Lange (64) jau yra pasiruošusi išeiti į pensiją – naujame interviu ji prisipažino, kad per artimiausius keletą metų ji planuoja užbaigti savo daugiau kaip keturis dešimtmečius trukusią karjerą, rašo „Us Weekly“.

Pirmadienį dalyvaudama rytinėje pokalbių laidoje „Today show“ aktorė patvirtino, kad jau svarsto apie pasitraukimą į pensiją. Kai laidos vedėja Savannah Guthrie aktorės paklausė, ar ji tikrai ketina mesti aktorystę, aktorė atsakė: „Manau, tai nutiks per artimiausius keletą metų“.

„Noriu naujų nuotykių savo gyvenime, vaidinu jau išties labai ilgai“, – kalbėjo Jessica Lange, vaidinti pradėjusi prieš daugiau kaip 40 metų. Ko ji imsis baigusi aktorės karjerą dar nežino, tačiau neseniai Jessica Lange išleido knygelę vaikams „It's About a Little Bird“, taigi gal taps rašytoja?

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu aktorė vaidina siaubo seriale „American Horror Story“ ir pasibaigus serialui ketina naujų vaidmenų nebesiimti. Kada serialas baigsis priklauso tik nuo reitingų, šiuo metu JAV rodomas trečiasis sezonas, o planuojami mažiausiai keturi.

64-erių Jessicos Lange karjeros gali pavydėti ne viena aktorė – ji yra pelniusi du „Oskarus“, penkis „Auksinius gaublius“ ir dvi „Emmy“ statulėles.

Jessica Lange su rusų baleto šokėju Michailu Baryšnikovu turi 32-ejų metų dukrą Aleksandrą. Netrukus po skyrybų su Michailu aktorė pradėjo bendrauti su scenaristu Samu Shepardu. Su juo Jessica Lange susilaukė dviejų vaikų – 28-erių dukros Hannah ir 26-erių sūnaus Samuelio. Pora skirtingais keliais pasuko tik prieš trejus metus, dabar aktorė neturi jokio širdies draugo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai