„Taip“ mylimajam tiesioginiame televizijos eteryje ištarusi Silvija neslėpė buvusi priblokšta

Nacionalinės „Eurovizijos“ finalo akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Septyneri metai – po tiek laiko trukusios draugystės „Draugystė veža“ projekto dalyvis Martinas Baltrušaitis (42) nusprendė pasipiršti savo mylimajai Silvijai Kiškiūnienei (45). Tą vyriškis padarė tiesiogiai per LRT transliuojant nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą.

Eterio metu buvo paskelbta, kad Baltijos ugdymo centro trečius metus rengiamame projekte „Draugystė veža“ dalyvaujančių porų istorijas perskaitė ir už jas balsavo daugiau nei 120 tūkst. lietuvių. Daugiausia palaikymo sulaukusiems penkiems duetams atiteko galimybė iš arti stebėti Portugalijoje vyksiantį „Eurovizijos“ finalą. Atsiimti savo dovanų projekto dalyviai buvo pakviesti į sceną. Būtent tuo metu Martinas ir pasipiršo išrinktąjai.

„Jis – labai geras žmogus“, – zmones.lt apie mylimąjį sakė Silvija.

Nusprendęs kurti šeimą Martinas nedvejojo – jo išrinktoji yra tobula visapusiškai.

Silvija patikino – piršlybos jai buvo didžiulė staigmena. „Ketverius metus gyvename kartu. Mums gera ir taip. Tad nieko iš Martino nelaukiau, nors vestuvių tema kartais pajuokaudavome“, – prisipažino sužadėtine tapusi moteris.

„Kodėl būtent dabar? Dragystė vežė ir užvežė! – juokavo Martinas, pridurdamas, jog pamąstyti apie piršlybas jį paskatino žurnalistai, filmavę siužetą apie projekto dalyvius – būtent jie paklausė apie tai, ar vyriškis neketina paprašyti Silvijos rankos, jei laimės galimybę išvykti į Portugaliją, – Tai ir pagalvojau, jog neverta laukti. Galiu savo moters tapti žmona paprašyti ir dabar.“

Martinas žino – Silvija norės jaukių vestuvių draugų ir artimųjų būryje.

„Buvau sukūrusi šeimą. Turiu suaugusią dukrą. Tai, kad Martinas neįgalus, manęs nebaugino“, – sakė pašnekovė.

Nacionalinės „Eurovizijos“ finalo akimirka

Vyriškis traumą patyrė prieš 18 metų paslydęs pirtyje ir susižalojęs stuburą.

„Mūsų pirma pažintis įvyko telefonu. Buvo tokia radijo stotis, kurioje ieškojau pažinčių. Man labai patiko jo balsas. Dažniausiai balsai ten būdavo pragerti, prarūkyti, o Martino balsas buvo labai gražus, švarus ir vyriškas“, – apie pažintį su Martinu „Draugystė veža“ projekto kūrėjams yra pasakojusi Silvija.

Ji prisiminė, kad apie tai, jog turi negalią, Martinas pasisakė iškart pokalbio telefonu metu. Silvijos tai neišgąsdino.

„Svarbu ne žmogaus fizinė padėtis, bet dvasinis pasaulis, kas tai yra per žmogus, koks jo charakteris, kokia pasaulėžiūra. Tai man yra svarbiau“, – kalba projekto dalyvė.

Nacionalinės „Eurovizijos“ finalo akimirka

Šios poros draugystė niekada nestokojo nuotykių ar bendrų svajonių. Paklaustas, apie ką jie kartu svajoja, Martinas sako: „Tiesiog, kad reikia gyventi normalų gyvenimą, kurti kažką savo, gyventi visiems įprastą gyvenimą.“

Skaitykite daugiau