Tailande vos gyvas likęs Jokūbas Laukaitis po avarijos filmavo kiekvieną savo dieną: žiūrėkite video

Jokūbas Laukaitis / Feisbuko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 11:44
Po pasaulį keliaujantis Jokūbas Laukaitis (22) lapkričio viduryje pakliuvęs į avariją vos liko gyvas – Tailande jį partrenkė girtas vairuotojas, o draudimo kompanija iš pradžių atsisakė padengti operacijos išlaidas. Po nelaimės kasdien save filmuodamas, jis visus išgyvenimus sudėjo į filmuką: „Tikiuosi, kad tai jus įkvėps branginti kiekvieną dieną“, – sako vaikinas.

Lapkričio mėnesį Pasaulis kišenėje rašė apie Jokūbui Laukaičiui nutikusią nelaimę. Vieną vakarą su draugais nusprendęs pasidaryti kojų masažą vaikinas su jais važiavo iki bankomato. Keli šimtai metrų buvo lemtingi – motoroleriu važiavęs J.Laukaitis kaktomuša susidūrė su priešais atvažiavusiu vietinių vairuojamu mopedu: „Niekada nebuvau arčiau mirties.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvis keliautojas Jokūbas Laukaitis Tailande vos liko gyvas

„Jis važiavo mano kelio puse (priešinga kryptimi) ir, prieš pat mums prasilenkiant, pasuko tiesiai į mane – kaktomuša atsitrenkė į mano mopedą. Visiškai tiesiu taikymu į mano mopedo priekį, – tąkart sakė po operacijų sveikstantis lietuvis. – Aš praradau sąmonę. Tuo kitu mopedu važiavusius patikrinę policininkai nustatė, kad jie buvo girti – abu pripūtė promilių į alkotesterį, taip pat jų mopede rado alkoholio butelių“.

„Tuomet buvau nugabentas į ligoninę, kur man pasakė, kad išnarintas žandikaulis, be to – keturiose vietose jis yra skilęs “, – pasakoja J.Laukaitis. Jam buvo pranešta, kad operacija kainuos 9 850 JAV dolerių. Iš pradžių draudimo įmonė atsisakė padengti išlaidas, tačiau galiausiai persigalvojo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Draudikai nusprendė apmokėti Tailande į avariją patekusio Jokūbo Laukaičio gydymo išlaidas

Asm. archyvo nuotr.
Asm. archyvo nuotr.

Pirmadienio vakarą vaikinas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nufilmavo savo kiekvienos dienos išgyvenimus, ir rašė:

„Prieš mėnesį Tailande mane partrenkė girtas vairuotojas, dėl kurios mane operavo 4 valandas. Kai ligoninėje atgavau sąmonę, supratau, kad mano gyvenimas pasikeis. Todėl nusprendžiau nufilmuoti, kas vyko kiekvieną dieną.

Pagaliau „Youtube“ kanale patalpinau įrašą apie visą situaciją. Esu susijaudinęs dalindamasis ja su jumis.

Aš tikrai tikiuosi, kad tai įkvėps jus branginti kiekvieną dieną ir mėgautis net mažiausiais dalykais. Į sveikata!“, – rašė jis.

15min primena, kad 22-ejų vaikinas pasaulį aktyviai maišo nuo 2013-ųjų – gyvendamas „ant lagaminų“ vaikinas jau pabuvojo keliose dešimtyse šalių. Didžiąją laiko dalį praleido Azijoje. J.Laukaičio kelionė į Šiaurės Korėją susilaukė ir pasaulio žiniasklaidos dėmesio, o lietuvio gyvenimo būdas sužavėjo net aktorių Ashtoną Kutcherį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po pasaulį klajojantis 22-ejų Jokūbas Laukaitis aplankė Šiaurės Korėją: pasirodo, tai lengva

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai