Tailandą tyrinėjantis Vaidas Baumila: „Man nepatinka gulėti paplūdimyje“  

Vaido Baumilos atostogos Tailande/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-07 20:45
„Tailandas žavus neįtikėtinai spalvingu kraštovaizdžiu, puikiu oru, neapsakomai skaniu maistu bei, panašu, kad visada laimingais vietiniais gyventojais“, – pastebi pirmą sykį ten atostogaujantis atlikėjas Vaidas Baumila.

Su draugais į šią Pietryčių Azijos šalį išvykęs atlikėjas ten nusprendė praleisti tris savaites. „Man nepatinka gulėti paplūdimyje. Daug labiau prie širdies – tyrinėti kraštą, į kurį vykstu“, – portalui Žmonės.lt sakė Vaidas. Šios taisyklės jis laikosi iš šįsyk: stengiasi Tailande pamatyti ir patirti kuo daugiau.

Iš Europos nuskridusi į Bankoką, po poros dienų draugija patraukė į kalnuotą šiaurinę Tailando pusę. Dainininkui patinka ekspromtai. Jų netrūksta ir šioje kelionėje. Tarkim, su draugais važiuodamas motoroleriais jis šalikelėje pamatė aikštelę, pilną transporto priemonių. Pasidarė smalsu, ko žmonės ten stoja ir nusprendė patikrinti. „Išsiaiškinome, kad čia yra Pai kanjonas ir keliautojai atvaro palydėti saulės, – pasakoja Vaidas. – Nuostabaus grožio gamtos darinys, kurį būtina aplankyti šiauriniame Tailande.“  

 

Vaido Baumilos atostogos Tailande/ Asmeninio albumo nuotr.
Vaido Baumilos atostogos Tailande/ Asmeninio albumo nuotr.

Jis jau buvo ir Doi Inthanon nacionaliniame parke, kur didžiausią įspūdį paliko aukščiausiame šalies taške esančios šventyklos, pastatytos Tailando karaliaus ir karalienės garbei. Nors tą vietą rasti ir pasiekti jam prireikė visos dienos, pastangos atsipirko su kaupu. „Tai – lyg dangaus vartai, nuo kurių atsiveria pasakiški kalnų vaizdai ir nepaprastas kraštovaizdis“, – Vaidą tas reginys pakerėjo. 

Vaido Baumilos atostogos Tailande/ Asmeninio albumo nuotr.
Vaido Baumilos atostogos Tailande/ Asmeninio albumo nuotr.

Dar vieną dieną jis skyrė drambliams. Šiuos milžinus iš arti pamatyti norėjęs atlikėjas apsilankė prieglaudoje, kur gyvena iš vergijos cirke, nuo išnaudojimo turistų pramogoms išlaisvinti gyvūnai. Vaidas laimingas galėjęs padėti ruošti ten gyvenantiems drambliams skirtą maistą, juos trinti purvu, matyti, kiek džiaugsmo šiems galiūnams teikia maudynės upėje.

Praturtinti savo įspūdžių kolekciją egzotiškoje šalyje Vaidas dar turi beveik dvi savaites.

Naujausi straipsniai