Tai nesibaigia: Michaelas Douglasas apkaltintas seksualiniu priekabiavimu

Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-19 16:02
Panašu, kad tai greitai nesibaigs: dar vienas žymus Holivudo asmuo – aktorius Michaelas Douglasas – apkaltintas seksualiniu priekabiavimu. Rašytoja bei žurnalistė Susan Braudy viešai atskleidė, ką patyrė devintojo dešimtmečio pabaigoje.

„Hollywood Reporter“ S. Braudy pasakojo, kad tuomet ji buvo pasamdyta valdyti „Stonebridge Productions“ (M. Douglaso kompanijos) biurą Niujorke. Moteris teigia, kad dirbdama su juo ji sulaukė seksualinio pobūdžio komentarų apie savo išvaizdą, o privataus darbinio susitikimo jo apartamentuose metu vyras esą prieš ją masturbavosi.

Tai esą nutiko 1989-aisiais, kuomet M. Douglasas gyrė scenarijų (susitikimas vis tik buvo darbinis), ir jo balsas staiga pažemėjo oktava. Moteris pamatė, kad jis susikišo abi rankas į neatsegtas kelnes. S. Braudy esą su siaubu suvokė, kad vyras save liečia. Moteris teigia, kad neilgai trukus jo balsas nutilo ir vyras patyrė orgazmą.

Tuo metu esą ji išėjo rėkdama, kad daugiau niekada neliks viena su juo, o aktorius ją vijosi, segdamasis diržą.

Rašytoja teigia, kad po šio incidento jų asmeniniai santykiai pasikeitė. Michaelas Douglasas paprašė pasirašyti konfidencialumo sutartį. Moteris suprato, kad tai geruoju nesibaigs, todėl pasitarė su advokatu ir paliko kompaniją nepasirašiusi jokio konfidencialumo susitarimo.

„USA Today“ susisiekė su aktoriumi dėl kaltinimų. „Tai visiška netiesa. Aš tikrai nesimasturbavau prieš šią moterį“, – teigė M. Douglasas. Tą patį jis patvirtino „THR“ ir pavadino S. Braudy pareiškimą „visišku apgailėtinu išsigalvojimu“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai