Tai ne tėvas: iškilo klausimas, kas Meghan Markle ves prie altoriaus

Princas Harry su Meghan Markle atvyko į Kardifą
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jungtinės Karalystės princo Harry (33) ir jo išrinktosios Meghan Markle (36) vestuvės numatytos gegužės 19 d. – ir vis iškyla delikačių problemų.

Kaip praneša „The Sun“, Meghan Markle pusės vestuvėse bus labai mažai svečių. Iš svečių sąrašo išbrauktas jos tėvas Tomas Markle. Kiek anksčiau ji išbraukė savo brolį Thomą Markle Jaunesnįjį.

Tai kas ves nuotaką prie altoriaus?

Meghan Markle išreiškė norą, kad svarbią gyvenimo akimirką šalia būtų mama Doria Radlan. Tačiau pagal karališkas taisykles tai neįmanoma.

„Visi karališkosios šeimos nariai užjaučia Meghan ir supranta jos norą altoriaus link būti palydėtai mamos, tačiau taip būtų sulaužyta tradicija. Moteris negali nuotakos vesti prie altoriaus“, – teigė karališkajai šeimai artimas šaltinis.

Manoma, kad atsakinga užduotis bus patikėta princui Williamui.

Princas Williamas išbandė naują motociklą

Tuoktuvių ceremonija gegužės 19 d. bus surengta Šv. Jurgio koplyčioje 12 val. (14 val. Lietuvos laiku). Princą Harry ir Meghan Markle sutuoks arkivyskupas Justinas Welby, o mišias laikys Vindzoro klebonas Davidas Conneris.

Tokį Meghan Markle poelgį galima suprasti: jos tėvai išsiskyrė, kai jai buvo šešeri. Didžiausia atsakomybės našta teko mamai. Be to, Meghan Markle vaikai iš antros tėvo santuokos vis kaišioja jai pagalius į ratus, pavyzdžiui, netikra sesuo netgi išleido knygą apie neva tikrąjį būsimos princo žmonos veidą.

Meghan Markle su mama Doria Radlan
Princas Williamas išbandė naują motociklą

Thomas Markle su dukra / Asmeninio albumo nuotr.
Princas Williamas išbandė naują motociklą

Princas Williamas išbandė naują motociklą

Skaitykite daugiau