Tai kas lieka už kadro: „TV pagalbos“ darbo dienos užkulisiai šokiruos visko mačiusius

TV Pagalba / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-01 10:00
Savo darbą „TV pagalbos“ narės Gerda Žemaite ir Sandra Žutautienė vadina visiškai įprastu. Gerda įsitikinusi, kad jos patiria net mažiau streso nei kiti žmonės, dirbantys kur kas įprastesnius darbus. Laidoje „Gero vakaro šou“ bus atskleisti jų kasdienybės užkulisiai – kadrai, kurių dažnai nematome eteryje.

„Jūs manote, kad jūsų darbo diena yra tokia pati kaip visų žmonių darbo diena?“, – Sandros ir Gerdos klaus TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius, o moterys net nesuabejojusios patvirtins, kad taip. Tačiau tai, ką žiūrovai išvys specialiai parengtuose siužetuose toli gražu neprimins nė vieno iš mūsų darbo dienos, nepaisant to, ar sėdite biure prie kompiuterio, ar dirbate fizinį darbą.

Tiesa, visus vargus atperka malonūs potyriai. Štai Gerdai naujajame „TV pagalbos“ sezone tenka nemažai užduočių, kuriose drauge su veterinaru Pauliumi gelbsti gyvūnus, todėl rūpestis ir meilė tikrai padeda pamiršti kasdien matomus konfliktus. Justinas ir Mindaugas moterims taip pat parengė malonų siurprizą – viktoriną, kurioje už kiekvieną teisingą atsakymą gauni mielą šuniuką. Kuriai gelbėtojai seksis geriau ir kuri paskęs šuniukų jūroje pamatysite šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“.

Taip pat laidoje „Gero vakaro šou“ – Helovyno atgarsiai. Pamatysite kaip Justinas Jankevičius ir Karolina Meschino mirtinai išsigandę apleistoje psichiatrijos ligoninėje ieško Mindaugo Stasiulio. Panašu, kad filmavimas, kuris turėjo tapti linksmu žaidimu pasisuko ne visai taip, kaip tikėtasi ir Justinas su Karolina net nesugebėjo iki galo pabaigti žaidimo. Kas nutiko apleistoje ligoninėje?

„Rimtuose pokalbiuose“ – vaikų nuomonė apie Helovyną, vaiduoklius ir pabaisas. Ko vaikai bijo ir kaip gąsdintų kitus? Visos Helovyno linksmybės ir iki šiol nerodyta „TV pagalbos“ kasdienybė šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai