Tai, kaip laikotės už rankų, daug ką sako apie jūsų santykius

Jis ir Ji / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-08 15:00
Ar kada nors atkreipėte dėmesį į tai, kaip laikotės už rankų, kai vaikštote kartu? Ar romantiškai laikote savo delną mylimojo rankoje, ar įsikabinate jam į parankę, ar eidami visai nesilaikote už rankų? Iš šio paprasto veiksmo galima daug ką pasakyti apie jūsų santykius.

Iš to, kaip laikote vienas kito ranką, galima pasakyti, ar esate labai artimi, ar santykiuose jums kartais reikia erdvės, ar papildote vienas kitą.

Kūno kalba ateina iš pasąmonės. Rankų laikymasis yra kūno kalbos dalis ir gali padėti daug sužinoti apie tai, koks jūsų ir partnerio ryšys. Nors poros ne visada nori kalbėti apie jausmus, kūno kalba akivaizdžiai gali atskleisti tai, ką jaučiate. Laikymasis už rankų vis dar yra įsimylėjėlių, porų, sutuoktinių intymumo ženklas. Iš to, kaip laikote vienas kito ranką, galima pasakyti, ar esate labai artimi, ar santykiuose jums kartais reikia erdvės, ar papildote vienas kitą.

Tvirtai laikote vienas kito delną

Jūs esate puiki komanda, gerai suprantate vienas kitą ir papildote, bet jūsų santykiai nebūtinai visada labai aistringi. Visgi esate suderinami, pasitikite vienas kitu, jaučiatės lygiaverčiai ir kuriate ateitį, nes žinote, ko vienas iš kito galite tikėtis. Mėgaujatės draugija ir nesukate galvos dėl smulkmenų. Aišku, pasitaiko konfliktų, tačiau juos sprendžiate pasitelkdami logiką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydytoja: „Rūkantieji šalia vaikų, nesuvokia jiems daromos žalos dydžio“

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Laikotės už vieno ar kelių pirštų

Akivaizdu, kad jums reikia laisvės, tačiau tokios, kurioje būtų daug kūrybos ir polėkio. Jūs manote, kad perdėtai glaudūs santykiai nėra labai gerai – tai rodo jūsų ranka. Kiekvienam iš jūsų reikia šiek erdvės ir galimybių pabūti atskirai. Tačiau, kai tik pasiilgstate vienas kito, puolate į glėbį ir žinote, kad jame atrasite šilumą ir jaukumą.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Suneriate delnus

Toks laikymasis už rankų rodo, kad negalite vienas be kito: dažnai pasiilgstate, stengiatės kuo daugiau būti kartu, dažnai jums net sunku atskirai priimti sprendimus, nes save suvokiate ne kaip du asmenis, bet kaip vieną. Jei kilo konfliktas, tai jums didžiulė tragedija, juk esate pripratę nuolat būti kartu. Jums teks išmokti per daug neprisirišti. Jūsų santykiai puikūs, tačiau atminkite, kad viskas gražu tol, kol netampa priklausomybe.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vitalijus Cololo: „Dažnas lietuvis kritikuoja kitus, užuot pasižiūrėjęs į save“

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Jūsų delnas pranyksta jo delne

Jei už rankų laikotės taip, kad jūsų visas delnas telpa mylimojo delne, vadinasi, jis akivaizdžiai dominuojantis. Tačiau toks būdas parodo ne tik jo norą ir vadovauti, tačiau ir gebėjimą rūpintis, saugoti. Jums patinka jaustis silpnesnei, o jam jus globoti. Atrodo, kad jūsų santykiuose aišku, kas yra silpnoji, o kas – stiprioji lytis.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Įsikabinate į parankę

Tai reiškia, kad esate aiškiai pasiskirstę vaidmenimis: jūs ieškote artumo ir saugumo, vyriško peties ir glėbio, o jis mėgsta būti tikras vyras: saugoti jus ir globoti. Akivaizdu, kad jūsų pasitikite ir gerai jaučiate vienas kitą: jūs jaučiatės kaip už mūro sienos, o jis gali parodyti savo vyriškumą. Jei dažniausiai susikimbate būtent šiuo būdu, jūs puikiai vienas kitą papildote ir puikiai suprantate! Konfliktų dėl to, kas tvarkys namus ar išneš šiukšles, jūsų poroje nekyla.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jūsų asmenybę atskleidžia mėgstamiausi ledai

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Jums neužtenka vien laikytis už rankų

Jei vos tik gavę progą puolate vienas kitam į glėbį, priglaudžiate ir suneriate rankas, akivaizdu, kad esate neišskiriami. Jums labai svarbus fizinis kontaktas. Jei jo nėra, jaučiate tuštumą, nesaugumą. Jūsų santykiai labai aistringi, todėl nesuvokiate, kaip galėtų būti kitaip. Svarbu atminti, kad vyro ir moters santykiai – ne tik kūniškas artumas. Jei to neįsisąmoninsite, atšalus kūniškai aistrai, konfliktai neišvengiami.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Nesilaikote už rankų?

Tikriausiai manote, kad tai – blogas ženklas, tačiau kas sakė, kad norint puoselėti gražius santykius būtina laikytis už rankų? Galbūt jūsų santykiai nėra tokie intensyvūs, galbūt jūs tiesiog mėgstate ramiai pasivaikščioti neprisiglaudę, nes mėgstate erdvę ir daugiau dėmesio skiriate pokalbiams, diskusijoms, aplinkai apžvelgti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Draugystė su buvusiuoju: kokių pavojų kyla?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Ji24.lt

Naujausi straipsniai