Tado Vidmanto reklamos personažą policija pristatė kaip tikrą papirkėją

Tado Vidmanto reklama / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-12 16:32
Režisieriaus Tado Vidmanto kūrinius galima pamatyti ne tik kino teatruose, televizijoje ar internete. Vieną jo kurtą reklamą, kurioje aktorius vaidina, kad duoda kyšį pareigūnams, panaudojo ir Lietuvos policija. Tačiau tai pateikė ne kaip surežisuotą sceną, o kaip tikrą įvykį.

Lietuvos policija sukūrė internetinį puslapį apie kyšininkavimą, kuriame žmonės raginami neduoti kyšių ir įspėjami apie pasekmes. Čia taip pat galima peržiūrėti filmukus, kuriuose nufilmuoti įkliuvę pareigūnams ir juos papirkti bandantys žmonės.

Paspaudus „Žiūrėk įrodymus“, viename filmuke rodomas dizaineris Andrius Čiukšys, kuris neva įkliuvo policininkams už viršytą greitį ir bandė „susitarti“, siūlydamas kuponus apsipirkimui parduotuvėje „Iki“.

Visgi tai nebuvo tikras įvykis – tai buvo prieš 7 metus Tado Vidmanto nufilmuota reklama, kurią policija pateikė kaip tikrą įrodymą apie papirkinėjimą.

„Lietuvos policija savo puslapyje įsidėjo mano kurtą „Iki“ reklamą kaip tikrą įrodymą. Juo pasidalijo ir savo „Youtube“ puslapyje. Kas šiaip yra kaip ir vagystė. Širdis net permušinėja nuo ironijos pertekliaus“, – Žmonės.lt ​sakė Tadas Vidmantas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Režisieriui apie taip naudojamą reklamą pranešė ten vaidinęs aktorius Andrius. Tadas iškart šią situaciją feisbuke papasakojo savo gerbėjams ir greitai sulaukė policijos atsako. „Po mano įrašo feisbuke policija greitai sureagavo, iš visur išėmė ir gražiai atsiprašė“, – sakė režisierius.

Policija rašė: „Gerb.Tadai Vidmantai, Lietuvos policijos vardu labai atsiprašome už šį nesusipratimą, tiesiog įvyko techninė klaida. Video jau ištrintas, tikimės tai nepadarė Jums didelės žalos.“

T.Vidmantas atsiprašymą priėmė ir sakė, kad jam ir reklamoje vaidinusiam aktoriui ši situacija buvo kaip komplimentas: „Vadinasi, įtikinantį video padarėm“, – juokėsi jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai