Tado Vidmanto naująją komediją pirmieji išvydo policininkai: labiausiai juokėsi iš juodžiausių scenų

Speciali „Gauto iškvietimo 3“ peržiūra policijos pareigūnams
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-03 10:53
Spalio 7 d. kino teatruose bus pradedama rodyti antroji Tado Vidmanto kurtos juodojo humoro kino juostos „Gautas iškvietimas“ dalis. Juodoji komedija per suaštrintą objektyvą nušviečia policijos pareigūnų kasdienybę – būtent šią dalį išskirtinai pirmieji savo profesinės šventės metu pamatė keli šimtai policijos pareigūnų.

Filmo kūrybinė grupė pastebėjo, kad daugiausiai uniformomis apsirengusių žiūrovų kvatojimo sulaukė „juodžiausios“ scenos.

Režisierius Tadas Vidmantas teigė, jog prieš kiekvieną filmo paleidimą kino teatruose organizuojamos fokus grupės, šis išskirtinis seansas buvo daug didesnis iššūkis.

„Turiu pripažinti, kad prieš šį šventinį seansą labai jaudinausi, man buvo labai svarbi pirmųjų žiūrovų nuomonė – ypač tokių, apie kurių kasdienį gyvenimą darbe ir yra kurtas filmas. Galiu pasidžiaugti – policijos pareigūnai tikrai turi humoro jausmą ir jis gal net juodesnis negu filme“, – teigia T. Vidmantas. Jis teigia, kad filmo tikslas nėra pasijuokti iš policijos pareigūnų – labiau tai smagu daryti iš nusikaltėlių. Filme siekiama parodyti šaržuotai žmogiškąją angelų sargų pusę.

Speciali „Gauto iškvietimo 3“ peržiūra policijos pareigūnams
Speciali „Gauto iškvietimo 3“ peržiūra policijos pareigūnams

Filmo išskirtinėje premjeroje dalyvavo apie 300 paradinėmis uniformomis pasipuošusių pareigūnų. Patrulių rinktinės raitojo būrio vadas Viktoras Čedovičius po filmo peržiūros teigė, kad komedija asmeniškai jo kaip žmogaus neįžeidė, kaip pareigūno irgi. „Reikia turėti sveiką humorą“, – trumpai reziumavo būrio vadas. Jo kolegė teigė, kad humoras policijos pareigūnams tikrai nėra svetimas, būtent jis padeda išspręsti tam tikras situacijas su nusikaltėliais.

T. Vidmantas prieš išskirtinę premjerą savo kalboje sveikino policijos pareigūnus jų profesinės šventės proga ir teigė, jog pirmą kartą gyvenime yra patalpoje su tiek daug policijos pareigūnų. „Jaučiuosi labai saugus. Bet tai reiškia, kad miestas šiuo metu yra mažiau saugus... Kad tai truktų kuo trumpiau ilgai nekalbėsiu“, – juokavo T. Vidmantas. Jis savo kalboje teigė, kad gali būti, jog bus kuriama ir penktoji dalis ir kvietė policijos pareigūnus prisidėti prie jos kūrybos, pasidalinant įdomiausiomis istorijomis iš savo kasdienės tarnybos.

Apie filmą „Gautas iškvietimas 3“

„Super“, „geriausias filmas pasaulyje“, „Kada bus parsisiųsti?“ – tokie epitetai lydėjo kontroversišką, nevienareikšmių vertinimų sulaukusį pirmąjį pilno metro Tado Vidmanto filmą „Gautas iškvietimas“. Nepraėjus nei metams, į ekranus atkeliauja trilogiją užbaigianti antra serijos dalis – „Gautas iškvietimas 3“.

7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Neoficialiu komisariato šūkiu iš „Ginti, saugoti, padėti“ virtus „Pirkti, leisti, iššvaistyti“, pradeda aiškėti, kad laimės už pinigus nenusipirksi. Tačiau tai nereiškia, kad bandyti neverta.

Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacijas, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna. Ar pinigai pakeičia žmones? Kuri pareigūnė laukiasi? Ar tikrai naujojo filmo pabaigos sulauks ne visi pamilti personažai?

Visa tai kūrėjai žada atsakyti dar smagesniame, dar įspūdingesniame ir dar daugiau žvaigždžių turinčiame vienintelės policijos komedijos Lietuvoje tęsinyje „Gautas iškvietimas 3“.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Gauto iškvietimo 3“ kūrėjai po susirašinėjimo su Henriku Daktaru filmavo jo namuose: žiūrėkite video


Žmonės.lt

Naujausi straipsniai