Tado Vidmanto romantinė komedija sudomino meiliai nusiteikusias įžymybių poras

Romantinė Tado Vidmanto komedija sutraukė įžymybių poras / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Spalio 25-ąją kviestinei publikai buvo pristatyta Tado Vidmanto režisuota romantinė komedija „Trys milijonai eurų“.

Laukdamas premjeros pradžios filmo scenarijaus autorius ir režisierius Tadas Vidmantas pasidalino mintimis apie savo trečiąjį filmą. „Man šis kūrinys ypatingai svarbus. Ne tik todėl, kad bus visiškai kitoks nei du ankstesni mano filmai, bet ir dėl to, kad tai yra pirmas tikras mano filmas. Pats rašiau scenarijų ir režisavau. Be to, ypatingai džiaugiuosi, kad teko dirbti su dviem puikiais žmonėmis ir aktoriais – Giedriumi Savicku ir Inga Jankauskaite“, – kalbėjo T. Vidmantas.

Paklaustas apie darbą su Tadu Vidmantu, vienas pagrindinio vaidmens atlikėjų Giedrius Savickas džiaugėsi ramybe filmavimo aikštelėje. „Labai ramu, man labai gerai. Nes ramybė filmavimo aikštelėje – tai vienas brangiausių dalykų. Jis leidžia visiems gerai jaustis šiame filme“, – teigė G. Savickas.

Pasakodamas apie siužetą, T. Vidmantas teigia, kad turbūt kiekvienas esame pagalvoję, ką darytume, jeigu laimėtume milijoną. „Visi norime netikėtos sėkmės. Gal tik milijonieriai mažiau. Iš pažiūros, 3 milijonų eurų laimėjimas atrodo labai pozityvus įvykis, atnešiantis jei ne garantuotą laimę, tai bent materialinių svajonių išsipildymą. Tačiau ne visi esame pasiruošę tokiems pokyčiams. Būtent taip nepasiruošę yra mano kurti personažai. O iš jų nepasiruošimo, naivumo ir nuoširdumo gimsta komiškos ir keistos situacijos“, – pasakojo režisierius.

Pagrindiniai filmo personažai – sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patiria, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kuomet dar vakar į jas beldėsi antstoliai. Trys milijonai eurų – tai loterijos laimėjimas, patikrinsiantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai – draugais. Juliui teks juos atsirinkti, tuo pačiu ir nepamirštant moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose.

Filmui scenarijų parašė Tadas Vidmantas. Filmą kuria prodiuserių kompanija „Vabalo filmai“. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Jokūbas Bareikis ir Ineta Stasiulytė. Filmą bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2017 m. spalio 27 dienos.

Komedijos „Trys milijonai eurų“ premjera (75 nuotr.)
+69
Skaitykite daugiau