Tado Lukoševičiaus apeliacinis teismas vėl neįvyko, nes jo advokatas neatvyko į posėdį

Tadas Lukoševičius / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Šarūnas Bulota
Publikuota: 2013-10-18 10:26
Buvusio populiarios vaikinų grupės N.E.O. dainininko Tado Lukoševičiaus (27) apeliacinis teismas vėl neįvyko. Nors šį kartą vaikinas advokatą pasisamdė, gynėjas negalėjo atvykti į posėdį.

Žmonės.lt primena, kad birželio 21 d. Kauno apylinkės teismas buvusį dainininką pripažino kaltu neteisėtai pasisavinus ir iššvaisčius apie 220 tūkst. litų (antstoliui yra pateikta vekselių daugiau nei už 400 tūkst. litų, tačiau ne visi nukentėjusieji kreipėsi į teismą). Jam paskirta bausmė – 2 metai laisvės apribojimo, įpareigojant nuteistąjį dirbti ir per metus ir 6 mėnesius grąžinti dalį skolų nukentėjusiesiems. Taip pat nuteistajam skirta kardomoji priemonė namų areštas.

Teismo nuosprendis vienam nukentėjusiųjų Giedriui Ambrazevičiui ir prokurorei pasirodė per švelnus, todėl Kauno apygardos teismui buvo pateiktas apeliacinis skundas.

Rugsėjo 12 d. apeliacinis skundas nebuvo pradėtas nagrinėti, nes velionio dainininko Alvydo Lukoševičiaus-Obuolio sūnus pareiškė norintis pasisamdyti advokatą. Kadangi tik dieną prieš posėdį esą sužinojęs, jog jam valstybės paskirta kita advokatė, o vaikinas manė, kad jį gins Rasa Kalkauskienė, atstovavusi jam baudžiamojoje byloje. Taip pat T.Lukoševičius tvirtino nesusipažinęs nei su apeliaciniais skundais, nei gavęs šaukimo į teismą.

Spalio 18 d. apeliacinio skundo nagrinėjimas taip pat nebuvo pradėtas. Už sukčiavimą nuteistas kaunietis pasisamdė advokatą Andrių Neverą, tačiau gynėjas teismui pranešė negalėsiantis atvykti, nes dalyvauja kitame teismo posėdyje.

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija nusprendė posėdį dar kartą atidėti. Kitas posėdis numatytas lapkričio viduryje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai