Tado Juodsnukio atostogos Kose su išrinktąja Aiste Jonykaite: daug romantikos ir viskas „nemokamai“

Aistė Jonykaitė ir Tadas Juodsnukis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-07-23 18:34
Neištvėrę lietingo lietuviško oro dainininkas Tadas Juodsnukis kartu su bičiuliais ir širdies drauge Aiste Jonykaite susikrovė lagaminus ir išrūko į vieną Graikijos salą – lepinosi saule, jūra ir kasdien sėmėsi neužmirštamų įspūdžių.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Viskas vyko ekspromtu, kai į Lietuvą atėjo šalti ir lietingi orai – paskutinę sekundę nusipirkome bilietus ir išmovėme į Graikiją, Koso salą, kur praleidome nuostabias aštuonias dienas. Nors keliavome su draugais, didžiąją laiko dalį praleidome tik dviese“, – Žmonės.lt sakė T.Juodsnukis.

Graikijoje pora atostogavo pirmąkart ir tikina, kad šiuo metu finansinių nemalonumų kamuojama šalis jiems pasirodė graži ir verta atostogautojų dėmesio – bent jau judviejų apžiūrėta Koso sala.

„Mėgstame keliauti, praeitą vasarą rinkomės Barseloną, o Graikija buvo dar nepaliesta, todėl šįkart nusprendėme susipažinti ir su ja – tikrai labai graži ir turtinga savo vaizdais šalis“, – patikina.

Saloje nenuobodžiavo

T.Juodsnukis pasakojo, kad prieš atostogas užsienyje viską suplanuoja, pasiskaito apie šalį, pasidomi apie lankytinas vietas: „Mėgstu viską sužinoti bei išsiaiškinti, kad būtų kuo mažiau nesklandumų.“

Pora per aštuonias spėjo ir pailsėti, ir pasportuoti, ir apžiūrėti visą Koso salą. Vieną dieną išsinuomoję automobilį jiedu apžiūrėjo viską, kas įdomiausia.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Buvau susižymėjęs visas lankytinas vietas, todėl išmaišėme visą salą. Pamatyti tikrai buvo ką: įvairius skirtingus paplūdimius, vieni maži, kiti dideli, treti – tarp uolų“, – sakė gamtos grožio pakerėtas Tadas.

Jiedu neaplenkė ir Asklepiono – vienos žymiausių salos vietų. Kalno papėdėje esanti šventykla ir ligoninė pastatyta dar prieš mūsų erą, todėl architektūra ir istorija besidomintys turistai joje nuolat lankosi. Be to, nuo Asklepiono kalvos atsiveria kvapą gniaužiantys salos vaizdai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Čia gali pamatyti burbuliuojančius karštus vandenis, kuriuose galima atsigaivinti, nuostabius kraštovaizdžius, pasimėgauti graikiška virtuve. Dieną pabaigėme stebėdami nuostabų saulėlydį nuo Zia kaimelio, kur renkasi daugybė žmonių – vaizdas tikrai labai gražus. Viską vainikavo pati skaniausia atostogų vakarienė“, – šypsojosi T.Juodsnukis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kai nemokama reiškia mokama

Dainininkas pasakojo, kad saloje bene vienintelis nemalonus reiškinys – nuolat į akis įkyriai lendantys prekeiviai, viliojantys „neįtikėtinais“ pasiūlymais arba viską siūlantys „pusvelčiui“.

„Truputį erzino įvairūs turkai, pakistaniečiai prekeiviai, kurie mus laikė „My friend, My brother“. Na, kaip ir visur, todėl į tai stengiausi žiūrėti su juoku ir humoru. Buvo labai linksma, nes pas juos viskas neva yra „For free, but 5 euro“, tad buvo labai juokinga. Tasai jų „Free“ eskaluojamas visur, kur tik įmanoma, viskas visur „nemokamai“, bet iš tiesų reikia susimokėti“, – juokėsi T.Juodsnukis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tadui bene labiausiai įsiminė pasiplaukiojimas laivu, kuomet buvo galimybė kartu ir pasimaudyti atviroje jūroje. „Gaila, kad nepamatėme delfinų, nors buvo pažadėta – beje, taip pat „nemokamai“, – užsikvatoja.

Poilsiautojai su sala atsisveikino išties linksmai – su šokiais ir dainomis, kad paskutinė atostogų naktis būtų pašėlusi. „Iš Graikijos save išlydėjome dainuodami prie jūros visas dainas, kokias tik mokėjome ir šokdami, kaip tik išmanydami. Atostogos buvo tikrai geros“, – šypteli.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tadas Juodsnukis pristato pirmą singlą „Valandos“ ir romantišką klipą su Karina Krysko

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai