Tadas Vidmantas su žmona įdarbino savuosius gyvūnus – jie pirks pirmokams kuprines

Tadas Vidmantas su žmona Lina / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-24 19:41
Viena smagiausių labdaros akcijų – taip galima būtų nusakyti režisieriaus Tado Vidmanto ir jo žmonos Linos sumanymą.

Jiedu sukūrė trumputį filmuką, kuriame paaiškino, ką reikia daryti, kad kai kurie pirmokai ypatingai džiugiai pradėtų mokslo metus.

Jei tik turi ūpo – daraisi tatuiruotę salone „Ink Argumentum“ Vilniuje ir paaukoji 99 eurus. O štai organizacijos „Pirmoji kuprinė“ komanda jau pasirūpins tais, kuriems labai tos kuprinės reikia, tačiau tėvai neišgali jos nupirkti.

Įdomu tai, kad dėl tatuiruotės sukti galvos nereikės – Tadas su Lina jau kelerius metus, nutvėrę laisvą akimirką, pavyzdžiui, laukdami lėktuvo oro uoste, vis piešdavo kokius nors gyvūnus. Juokingus, su šmaikščiais vardais.

„Vis klijuodavome juos ant sienos, bet pagalvojome, kad galima tuos gyvūnus ir „įdarbinti" gražiam tikslui“, – sakė Tadas.

Pora nenusimins net jei avantiūra pasipuošti tatuiruote niekas nesusigundys – jie jau bus paskleidę žinią apie organizaciją „Pirmoji kuprinė“.

Tadui toks gestas – ne pirmas, jis ne kartą jau yra žmonėms padėjęs, bet tuo nesigiria. Be to, jo mama – socialinė darbuotoja, tad jam rūpestis kitais nesvetimas.

Ar jis pats prisimena savo pirmą kuprinę?

„Taip! Storos...greičiausiai ne odos portfelis su žalia ir geltona spalva, – linksmai kalbėjo vyras. – Kuprinės neišsaugojau, bet štai pirmos klasės penalą turiu iki šiol. Tą juokingą su boružėlėmis penalą net nešdavausi studijuodamas į Dailės akademiją“.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai