Tadas Vidmantas Klaipėdoje įsivėlė į muštynes: „Tikėjausi smūgio už filmą, o gavau už svetimą merginą“

Tadas Vidmantas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-19 10:00
Savaitgalį praleidęs Klaipėdoje režisierius Tadas Vidmantas iš pajūrio parsivežė ne tik smagius prisiminimus, bet ir mėlynę paakyje. Uostamiesčio klube linksminęsis T.Vidmantas buvo užpultas nepažįstamojo, paties režisieriaus teigimu, už šokį su svetima mergina.

Tadas Vidmantas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pirmadienio rytą paskelbė žinutę, kurioje pasidalino savaitgalio nuotykiais. Vienas jų – nemalonus incidentas Klaipėdos klube.

„Griūdamas bandžiau sugalvoti, už ką gaunu. Apmaudžiausia būtų gauti už nieką. Nugriuvęs tikėjausi, kad už pirmą „Gautą iškvietimą“. Rašė vienas po filmo žinutę, kad duos. Būtų garbingas, žodžio žmogus, jei tikrai būtų buvęs tas pats“, – rašė T.Vidmantas. Tačiau vėliau komentare režisierius prasitarė, konfliktas kilo dėl to, kad šoko su užpuoliko mergina.

Paprastai konfliktinių situacijų sėkmingai išvengiantis T.Vidmantas tokius nuotykius sieja su juodąja komedija „Gautas iškvietimas“. „Pirmosios dalies filmavimo metu buvau sulaikytas policijos pareigūnų, lankiausi nuovadoje. Šį kartą atvirkščiai – pats tapau nukentėjusiuoju. Pareigūnų nekviečiau, garantuoju, kad jiems tą naktį buvo svarbesnių darbų. Jei surasiu, kas mane pavaišino mėlyne, tikrai nusiųsiu savo svajonių ekipažą: Kobretį, Bronsoną ir naujame filme pasirodysiantį Dariušą Plycikiną“, – juokavo režisierius.

Jis taip pat patarė kitiems vyrams. „Nekartokit mano klaidos – neužtenka, kad žmona neprieštarauja, reikia dar atsiklausti moterų, ar jos be savo bulviagalvių atėjo“, – socialiniame tinkle rašė T.Vidmantas.

Nors klube nukentėjo Tadas Vidmantas, o apsauga užpuoliką greitai išprašė iš patalpų, kažkodėl vėliau buvo išprašytas ir pats Tadas.

„Nustebino keistas apsaugos darbuotojų elgesys. Po incidento pats priėjau prie apsaugos darbuotojo, papasakojau, kad buvau užpultas. Į tai apsauginis sureagavo ne visai adekvačiai – norėjo ir mane išmesti lauk už „konfliktą“. Todėl ir nemėgstu naktinių klubų, o į juos vaikštau itin retai“, – pasakojo režisierius.

Tado Vidmanto juodosios komedijos apie policiją „Gautas iškvietimas“ nauja dalis – „Gautas iškvietimas 3“ kino teatruose pasirodo spalio 7 d.

Apie filmą „Gautas iškvietimas 3“

„Super“, „geriausias filmas pasaulyje“, „Kada bus parsisiųsti?“ – tokie epitetai lydėjo kontroversišką, nevienareikšmių vertinimų sulaukusį pirmąjį pilno metro Tado Vidmanto filmą „Gautas iškvietimas“. Nepraėjus nė metams, į ekranus atkeliauja trilogiją užbaigianti antra serijos dalis – „Gautas iškvietimas 3“.

7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Neoficialiu komisariato šūkiu iš „Ginti, saugoti, padėti“ virtus „Pirkti, leisti, iššvaistyti“, pradeda aiškėti, kad laimės už pinigus nenusipirksi. Tačiau tai nereiškia, kad bandyti neverta.

Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacijas, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna. Ar pinigai pakeičia žmones? Kuri pareigūnė laukiasi? Ar tikrai naujojo filmo pabaigos sulauks ne visi pamilti personažai?

Visa tai kūrėjai žada atsakyti dar smagesniame, dar įspūdingesniame ir dar daugiau žvaigždžių turinčiame vienintelės policijos komedijos Lietuvoje tęsinyje „Gautas iškvietimas 3“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai