Tadas Gryn įkūnijo Kanye Westą: atskleidė, kas tapo didžiausiu iššūkiu

Tadas Gryn įkūnijo Kanye Westą
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-15 11:16
„Labai geras jausmas, kai gali pabūti savo mėgstamo atlikėjo kūne ir gali daryti tai, kas tau patinka. Taip išvengi pusės nereikalingo darbo, kai reikia pamilti ir prisijaukinti tau nepatinkantį personažą. Nes, bet kokiu atveju, jeigu nepamilsi ir neatrasi dalykų kurie tave vežtų ir mėgtum kuriamam vaidmenyj žiūrovas tai pamatys“, – kalbėjo aktorius Tadas Gryn, kuriam muzikiniame šou teko įkūnyti repo žvaigždę Kanye Westą.

Šis JAV muzikos prodiuseris ir atlikėjas yra pardavęs virš 140 milijonų įrašų bei pelnęs net dvidešimt dvi „Grammy“ statulėles. Nors savo apdovanojimais Tadas Gryn negali lygintis su garsiuoju reperiu, tačiau savo išvaizdos pokyčiais šeštadienį nustebino ne vieną.

Prieš lipdamas į sceną garsus aktorius sakė, kad susigyventų su šia daina jos tekstą buvo susirašęs į savo darbą knygą. Anot jo, taip dainos žodžiai yra visuomet kartu ir daug lengviau susigyventi su daina. 

Tadas Gryn / LNK nuotr.
Tadas Gryn / LNK nuotr.

Maža to, Tadas dar yra ir didelis Kanye Westo gerbėjas. Todėl neslepia, kad labai džiaugėsi kai, paspaudęs mygtuką ekrane, išvydo būtent šį atlikėją.

„Reagavau dviprasmiškai. Nudžiugau ir kartu supratau, kad teks įdėti labai daug darbo. Man jo labiau patinka klausytis negu bandyti juo tapti ir dainuoti jo tekstus. Kas įdomiausia, kad ilgą laiką aš nemėgau Kanye West muzikos. Dabar neatsimenu kada įvyko tas lūžis ir su kokia daina, ar albumu, bet pradėjau mėgti jo muziką ir atidžiai stebėti karjerą. Jis labai įdomus atlikėjas ir jo albumų pristatymai tarsi maži spektakliai. Tai aš, ir dabar, dažnai važiuodamas po spektaklių, iš kito miesto, pasileidžiu ir klausau jį.“

Trečia „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Trečia „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Vis dėlto, Tadas sako, kad sunkiausia ruošiantis pasirodymui buvo išmokti repuoti, nes Kanye judesius ir elgesį scenoje jis jau buvo ištyrinėjęs anksčiau.

Po Tado pasirodymo scenoje, svečio kėdėje esantis atlikėjas, šeštojo „Muzikinės kaukės“ sezono nugalėtojas Edgaras Lubys sakė: „Manau, šitas bičas tikrai nešiojo lenarus kokiais 95-aisiais, ir tas akivaizdžiai matosi, kad jam tai patinka. Ir patinka grįžti į tą paauglį, ir jis gerai jaučiasi.“

Tuo metu kita komisijos narė, taip pat atlikėja, Inga Valinskienė prisipažino, kad nėra tokio muzikos stiliaus gerbėja, tačiau Tado pasirodyme jautė daug energetikos ir žavesio.

Trečia „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Trečia „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Ne ką mažiau komisiją nustebino grupės „Žemaitukai“ dainininkas Linas Vaitkevičius persikūnijęs į legendinę roko grupę „Whitesnake“.

„Kol bus tokių kaip tu, tai „Muzikinė kaukė“ gali tęstis dar ne vieną sezoną, kol mes turim tokios medžiagos kaip pats“, – gyrė Inga Valinskienė jai pritarė ir operos solistas Jonas Sakalauskas: „Šiandien tikrai mačiau visai kitą Liną, kuris man tikrai labai patiko.“

Kodėl po Oksanos Pikul įsikūnijimo visi liko be žado? Kaip sekėsi Ingai Norkutei įkūnyti garsiąją džiazo atlikėją Nedą, o aktoriui Arnoldui Eisimantui tapti „Scooter“ ir kodėl Eglė Ancevičiūtė prisipažino pamilusi popscenos divą Nataliją Bunkę?

Visus atsakymus sužinosite šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama