Ta pati suknelė, tik kita panelė: Inga Budrienė ir Kylie Minogue puošėsi vienodomis sukniomis

Inga Budrienė ir Kylie Minogue / Facebook ir ViDA Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-18 19:18
Dažnai juokaujama, kad nėra nieko blogiau, nei pamatyti savo pamėgtą drabužį kito spintoje. Esą visos moterys nori turėti vienetinius daiktus. Tik ar tai tikrai tiesa? Štai po kiekvieno Kembridžo hercogienės Catherine pasirodymo viešumoje jos dėvėtos suknelės išgraibstomos akimirksniu. Taip pat būna ir su kitomis pirmo ryškumo žvaigždėmis. Taigi, nėra nieko blogo lygiuotis (kartais net visai netyčia) į daug pasiekusias garsenybes.

Vestuvių planuotoja Inga Budrienė pastebėjo, kad ji turi tokią pat „Dolce & Gabbana“ suknelę kaip ir australų superžvaigždė Kylie Minogue. Tai pamačiusi Inga pati feisbuke pasidalijo savo ir Kylie nuotraukomis.

„Dolce & Gabbana“ suknia – ryški ir labai įsimintina. Tiulio drabužis dekoruotas ryškiaspalvėmis gėlėmis, akį traukia preciziškai susiūti raukiniai. Uždaras, tačiau plono audinio rūbas puikiai tinka solidžioms vasaros šventėms. Būtent tokio renginio metu Inga ir pozavo su šia suknele.

Kitą kartą Inga puošėsi „Dolce & Gabbana“ suknia per dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą. Mados renginys vyko balandžio pradžioje, tad Inga nuo pavasariško šaltuko gynėsi juoda odine striuke.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu Kylie Minogue šį išskirtinį drabužį rinkosi labdaringam pobūviui „Bocelli & Zanetti Night“. 2016-aisiais vykusiame renginyje Kylie turėjo koncertuoti, tačiau pasiligojo ir susirinkusiuosius žavėjo ne balsu, o ryškiu įvaizdžiu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai