Ta pati suknelė, tik kita panelė: Indrė Stonkuvienė ir Akvilė Kisielienė rožinę dėvi savaip

Indrė Stonkuvienė ir Akvilė Kisielienė / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-06 18:26
Per neseniai vykusias „Queens Of Roses“ narės Giedrės Girnytės vestuves jos kolegė ir gera bičiulė Akvilė Kisielienė susirinkusius maloniai nustebino ryškiu įvaizdžiu. Moteris pasipuošė rožinės spalvos žemę siekiančia suknele. Lygiai tokia pačia, su kuria į savo vyro, Manto Stonkaus, 30-mečio jubiliejų keliavo stilistė ir laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

A. Kisielienė ypatingai vestuvių šventei pasirinko išskirtinį derinį. Moteris vilkėjo ciklameno spalvos žemę šluojančią suknelę su giliu skeltuku ir permatomu korsetu. Prie jos Akvilė priderino baltos spalvos smailianosius aukštakulnius ir margą, juodai baltą delninę.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Per vasarą vykusį komiškojo laidų vedėjo Manto Stonkaus 30-ties metų jubiliejų tokiu pačiu apdaru pasipuošusi Indrė Stonkuvienė rinkosi visiškai kitokius aksesuarus.

Moteris prisiderino juodą dirželį su kutukais, avėjo juodas, atviru priekiu basutes ir rankoje laikė margą, žurnalo „Harper's Bazaar“ logotipu puoštą rankinę.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Abiejų damų skoniai išsiskyrė ir derinant makiažą. Kadangi vestuvės vyko dieną, prie bronzinio įdegio Akvilė rinkosi šviesių spalvų lūpų dažus. Štai Indrė į vakarėlį keliavo ryškiai pasidažiusi lūpas ir juodu pieštuku paryškinusi akis.

Tiek Indrė, tiek Akvilė atrodė nuostabiai. Abejingų šioms moterims neliko.

Sudalyvaukite apklausoje ir išrinkite savo favoritę. Kurios stilius jums artimesnis?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai