Ta pati mergytė, bet kita nosytė: Khloe Kardashian veidas be makiažo

Khloe Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Socialinių tinklų deivės Kim Kardashian sesuo Khloe Kardashian (32) puikiai įvaldė giminaitės išaukštintą veido kontūravimo techniką. Palyginus jos nuotraukas, kai Khloe rodosi su makiažu ir be jo – akivaizdus didžiulis skirtumas.

Mirror.co.uk dalijasi žinomos moters paslaptimis. Šiais laikais su makiažo pagalba galima daryti stebuklus. Tačiau tokius?

Ryte ir prieš miegą tu gyveni su vienu veidu, na, o skubant į vakarėlį pasikeičia jo bruožai. Tik pažiūrėkite į Kim sesers nosį.

Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žavu, kai moteris savo tikrųjų veido bruožų visiškai nesigėdija. Khloe drąsiai pozuoja ir be makiažo. Įtarinėjama net keliomis plastinėmis operacijomis Kim Kardashian sesuo demonstruoja, kad nebūtina gultis ant operacinio stalo. Užtenka praleisti šiek tiek daugiau laiko prie veidrodžio ar iš peties paplušėti sporto salėje.

Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, duodama interviu užsienio žiniasklaidai Khloe prisipažino, kad neturi nieko prieš plastinę chirurgiją. Moteris tai prilygino makiažui. „Kiekvieną dieną mes naudojame kaukes. Nejau, kai persidažome savo natūralius plaukus nesikeičiame? Tai koks gi skirtumas?“ - teiravosi Khloe.

Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Moteris sutiko, kad daugelį problemų galima išspręsti dieta, sportu bei makiažu, bet jei niekas nepadeda... Kodėl negalima pasitikėti profesionalais ir būti žmogumi, kuriuo svajojai?

„Daugelis sako, kad aš pasidariau plastinę nosies operaciją. Kategoriškai tokias kalbas neigiu. Tiesiog daug sportavau ir sulieknėjau. Natūralu, kad mano bruožai kiek pakito.“

K. Kardashian taip pat tikino, kad veido kontūravimas puiki išeitis, kai norisi nosytę padaryti siauresnę.

Realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian (5 nuotr.)
Vida Press (Splash News/Protein World) nuotr.
+2
Khloe Kardashian ant pirmosios savo knygos viršelio įsiamžino nuoga (5 nuotr.)
„Regan Arts.“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau