Sylvesterio Stallone buvusiai žmonai amžius – ne kliūtis: sulaukusi 54-erių gimdys penktą vaiką

Brigitte Nielsen / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-31 11:47
Danų aktorė Brigitte Nielsen laužo visus stereotipus. Į šeštąją dešimtį įkopusi moteris laukiasi jau penktosios atžalos. „Šeima didėja“, – tokiais žodžiais buvusi Sylvesterio Stallone mylimoji visam pasauliui pranešė apie savo nėštumą.

Pozityvu pulsuojanti aktorė B. Nielsen, prieš tapdama daugiavaike mama, vaidino tokiuose filmuose, kaip „Beverli Hilsas“, „Robotas policininkas“, „Rokis IV“, „Kobra“.

Iki savo pažinties su italų televizijos prodiuseriu Mattia Dessi, moteris turėjo įvairiausių romanų. Vienas jų – su aktoriumi Sylvesteriu Stallone. Santuokoje jie išgyveno 2 metus. Susituokė 1985 metais, tačiau meilė ilgai netruko.

family throw back ❤️ #brigitte #tbt #nielsen #proudmom

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

B. Nielsen jau augina keturis sūnus. Julianui – 34-eri, Killianui – 28-eri, Douglasui –25-eri, o jauniausiam Raouliui – 23 metai. Taigi, penktasis mažylis bus tikras pagrandukas.

Brigitte neslepia – kad susilauktų penktojo vaiko, ji rinkosi dirbtinį apvaisinimą.

I'm the happiest under the sun ????#me #Brigitte #nielsen #sunshine #losangeles

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

Beje, moteris ne tik turės penkis vaikus, įdomu ir tai, kad 80-ųjų kino ikona buvo ištekėjusi tiek pat kartų, kiek atžalų ji turi.

1993-2003 metais aktorė gyveno su Raouliu Meyeriu, prieš tai 1990-1992 metais buvo ištekėjusi už Sebastiano Copelando, o prieš Sylvesterį Stallonę gyveno su Kasperiu Windingu.

Who's getting on festivity mood? #me #brigitte #nielsen #holiday #christmas #goodmood

A post shared by Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai