Svorio priaugusį Kanye Westą mylimoji Kim Kardashian privertė laikytis griežtos dietos

Kanye Westo pokyčiai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-13 19:40
Po to, kai realybės šou žvaigždė Kim Kardashian Meksikoje buvo nufotografuota ne pačios geriausios formos, ji negailėjo nei pinigų, nei jėgų, tobulindama savo kūno formas. Dabar ji pasiryžusi ištobulinti ir savo sutuoktinį, reperį Kanye Westą.

Per mažiau nei metus Kanye priaugo nemažai svorio ir tai Kim neramina. Dailymail.co.uk praneša, kad moteris surinko specialistų komandą, kurie sudarė griežtą treniravimosi planą ir dar griežtesnį dietos planą.

Trečio vaikelio gimimo laukianti pora nori būti ne šiaip lieknesni, bet ir fiziškai tvirtesni. Juk trys mažamečiai vaikai – didelis iššūkis net garsenybėms.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Kanye svoris ėmė žaibiškai augti po 2016-ųjų gruodžio. Būtent tuomet įvyko lemtingasis koncertas, kai Kanye palūžo ant scenos. Pervargęs reperis kliedėjo ant scenos, kad jo bičiulis Jay-Z nori jį nužudyti. Iš karto po koncerto K.Westas buvo išvežtas į ligoninę.

Po tos lemtingos nakties Kanye daugiau nekoncertavo, visą savo laiką skyrė poilsiui, šeimai ir psichologinių problemų sprendimui. Gali būti, kad Kanye priaugo svorio dėl jam paskirtų vaistų. Tačiau prie to prisidėjo ir emocinis valgymas. Reperio bičiuliai pasakojo, jog nusiraminimo Kanye ieško maiste. O Kanye tiesiog dievina makaronus su sūriu, aliejuje skrudintą vištieną.

Šiuo metu ties nauju albumu dirbantis K.Westas tiesiog apsigyveno įrašų studijoje – kartais net nakvoja joje. Tai nulėmė, kad jis tapo mažiau aktyvus fiziškai, pradėjo valgyti greitą maistą, kurį jam pristato tiesiai į studiją.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai