Švęsti gražų gyvenimą kasdien – Palangoje į uždarą vakarą rinkosi kviestiniai svečiai

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Šiltą vasaros vakarą „Sveikatos ir grožio namų“ kiemelyje Vytauto gatvėje Palangoje rinkosi gražūs svečiai. Čia surengta „SG klinikos“ ženklo įkūrimo 15 metų šventė.

„SG klinika“, veikianti Vakarų Lietuvoje, per 15 metų išaugo į tris atskiras įmones, dirbančias medicinos diagnostikos, estetinės medicinos bei grožio produktų pardavimo srityse. SG klinikoje konsultuoja per 120 gydytojų konsultantų iš daugiau negu 30-ties medicinos sričių. SG klinikos filialai veikia Klaipėdoje, Palangoje, Mažeikiuose ir Plungėje.

„SG klinika Group“ valdomi Sveikatos ir grožio namai veikia Palangoje, kur ir vyko ši šventė.

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

Prieš keletą metų įkūrus prekinį ženklą „Samanà“, įmonė mažais, bet tvirtais žingsniais įėjo į Lietuvos parfumerijos rinką. Aktyvių inovatyvių kosmetikos priemonių asortimentą papildė ir prekyba parfumerijos
produktas.

Šiuo metu parduotuvėlės „Samanà“, veikiančios penkiuose miestuose, taip pat ir Vilniuje, jau yra atrastos kvapų gurmanų.

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

„Mes mėgstame bendrauti, kartu keliauti, degustuoti vynus. Gyvenimą švenčiame ir su kolektyvu, ir su mūsų verslo partneriais, bičiuliais bei klientais“, – vakaro metu sakė „SG klinika Group“ įkūrėja ir vadovė Vanda Bučienė.

„Į Vilnių koją jau įkėlė mūsų grožio ir parfumerijos parduotuvė „Samanà“, bet mūsų svajonės čia nesustoja, o veda toliau“, – antrino „SG klinika Group“ plėtros vadovė Dalia Petrauskienė.

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

SG klinika savo veiklos sukaktį pažymėjo keliais renginiais darbuotojams, partneriams. Šis – vasaros pabaigtuves vainikuojantis renginys – dovana klinikos bičiuliams.

Vakaro atmosferą kūrė šmaikšti paskaitėlė apie švytinčios odos paslaptis, kurią pristatė gydytoja dermatologė Rita Buivydaitė-Dailidėnė. Apie keliones ir kvepalus nuotaikigai diskutavo parfumerijos edukatorė Edita Vigelytė bei radijo ir televizijos laidų vedėja Viktorija Urbonaitė.

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.
Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

Vasaros vakaro karštis, saksofono muzika, Taittinger šampano namų pristatymas ir Roberto austrių degustacija leido pajusti Viduržemio jūros dvasią. Šventėje netrūko juoko, staigmenų bei dovanų.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje:

„SG klinikos“ ženklo įkūrimo 15 metų šventė (25 nuotr.)
+19
Temos:
Skaitykite daugiau