Šventojoje su šeima pramogavusį Stano įžūliai apvogė – neteko elektrinių paspirtukų

Stanislavo Stavickio-Stano restauruotas retro automobilis „Lincoln Mark 3“ / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiemet itin palankiais orais lepinanti lietuviška vasara į Lietuvos pajūrį išviliojo daug atostogautojų, tačiau, deja, malonias atostogas ne vienam jau apkartino įžūlios vagystės. Taip nutiko ir atlikėjui, muzikos prodiuseriui Stanislavui Stavickiui-Stano.

Su šeima ir bičiuliais Šventojoje pramogavusį Stano ištiko nemalonus incidentas – ilgapirščiai įžūliai pavogė du elektrinius paspirtukus. Nemaloniausia tai, kad transporto priemonės buvo visai šalia pramogaujančios kompanijos, tačiau tai nesutrukdė vagims laikytis savo plano.

Šia nemalonią patirtį Stano aprašė ir socailiniame tinkle, ragindamas vagišius grąžinti pavogtus daiktus, priešingu atveju vyras žada nepasiduoti ir ieškoti nusikaltėlių. Istorija jis sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt.

Stanislavas Stavickis-Stano / Asmeninio albumo nuotr.

„Taigi, jungiamės į nukentėjusių nuo ilgapirščių Lietuvos pajūryje būrį! Penktadienį atvykome į kasmetinę amerikietiškų automobilių sąskrydį Šventojoje „American Spirit 2021“.

Tobula atmosfera, sava chebra, puiki nuotaika. Netoliese išsinuomavome namuką. Na, ir patogiam susisiekimui iš namų atsivežėm porą savo paspirtukų.

Vienas jau penkerių metų senumo, iškleręs, bet dar gyvas „Segway“. Kitas „Xiaomi“. Naujesnis, bet jau be kojelės ir galinio sparno. Žodžiu, tikrai daug naudojami elektriniai paspirtukai.

Paspirtukus pastatėme šalia savo automobilio, kur ir sukinėjomės. Kažkuriuo momentu (apie 23.30) aršiausias šventės dalyvis, Joana, nulužo ant šieno. Na, tai aš ją ant kupros ir namo.

Pala... O kur paspirtukai? Ką tik buvo čia ir nebėra...

Iškvietėme policiją, apklausėme aplinkinius – viskas kaip priklauso. Na, tikrai pavogė.

Tačiau su liūdesiu galiu konstatuoti kad iki Sopranų klano mūsų vagišiams toli. Tiesiai priešais paspirtukus stovėjo net keletas mašinų su įjungtais vaizdo registratoriais. Surinkome duomenis ir iš kitų automobilių, nes kas antras su registratoriais.

Žodžiu, mieli vagys, ateikite ir palikite paspirtukus kur nors prie įvažiavimo į renginį. Ir niekas jūsų neklaus ir nelies. Priešingu atveju vakare visą video medžiagą perduosim policijai ir paskelbsime tarpkurortinę jūsų paiešką“, – socialiniame tinkle apie įvykusią vagystę rašė Stano.

Stano su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Stano šeima – ne vienintelė žinomų žmonių šeima, šiomis dienomis nukentėjusi nuo ilgapirščių pajūryje.

Visai neseniai apie pavogtą dviratį paskelbė krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, o prieš kelias – ir laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, kurio šeimos dviračius vagys pasisavino tiesiog iš namo kiemo.

Stanislavo Stavickio-Stano restauruotas retro automobilis „Lincoln Mark 3“ (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau