Šventinis makiažas 2017-ųjų metų sutikimui

Šventinio makiažo spalvos / Gintauto Gelbūdos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-14 10:41
Šventiniu laikotarpiu makiažas renkamas ne tik paslėpti trūkumus ar pabrėžti privalumus, bet ir, svarbiausia, šventinei nuotaikai sukurti. Šiuo metu galima sau leisti būti ryškesnei. Ryškios lūpos, blizgantys šešėliai ir viliojantys pravedimai padeda sukurti ir įsijausti į nepamirštamą amplua.

2017 metų simboliu taps Ugninis gaidys – tai guvus paukštis, einantis iš proto nuo visko, kas krenta į akis: nestandartiško spalvingumo, blizgesio, žėrėjimo, taigi ir makiažo.

Vizažo meistrė Birutė Pajedienė demonstruoja pagrindines tendencijas.

Gintauto Gelbūdos nuotr.
Gintauto Gelbūdos nuotr.

2017-ieji bus paliesti Ugnies ženklo, tad bus madingi visi raudoni atspalviai, pradedant švelniai rožiniais ir baigiant bordo niuansais. „Žinoma, šie tonai labiausiai tinka lūpoms. Kalbant apie akis, galima rinktis aukso, terakotos, bronzos ar šokolado tonus“, – sako B.Pajedienė.

Pagrindiniu trendu taps blizgučiai, žėručiai, įvairiomis formomis papildantys akių šešėlius, „pravedimus“ (linijas ties viršutinėmis blakstienomis), lūpas ar kaip atskiros detalės, taip pat nevenkite deimančiukų ar kristalų makiažui. Naujamečiame įkarštyje būtina sau leisti daugiau spindėjimo, išbandyti tai, ko nedrįstumėte niekada. Stambūs blizgučiai ir birūs gliteriai – puikus pasirinkimas suteikti įvaizdžiui šventiškumo, o suknelė gali būti ir visai minimalistinė, ir ilga, marga.

Jei esate labai konservatyvi ir nesiryžtate eksperimentuoti makiaže, B.Pajedienė rekomenduoja išbandyti stilizuotą klasiką – neįprastą storą akių liniją su kampu šonuose ar paryškintu apatiniu akies voku. Akių linijų variacijos gali būti įvairiausios – ryški arba tarsi „prasimušanti“ iš po voko šešėlio.

Taip pat puikus pasirinkimas, jau tapęs įprastu, – dūminis makiažas. Jis gali būti monochrominis ar spalvotas, tradicinis ar originalus, su blizgučiais ar be.

Blakstienos – puiki pridėtinė detalė, greitai sukurianti gundantį žvilgsnį, šventinį įvaizdį.

Visgi nepamirškite, kad vakarėlių įkarštyje patalpose būna karšta, todėl svarbu, kad makiažo pagrindas būtų kokybiškas ir atsparus. Naudokite makiažo bazes, o makiažą užtvirtinkite fiksatoriumi. Ir, žinoma, su savimi puiku turėti kompaktinę pudrą ir lūpų dažus, kuriais galėsite koreguoti makiažą.

Makiažas: Birutė Pajedienė

Nuotraukos: Gintautas Gelbūda

Suknelės: TwinSet Simona Barbieri (Kaunas)

Ji24.lt

Naujausi straipsniai