Šventinio vakaro svečiai domėjosi prabangia tekstile ir atviravo, kaip rengiasi namuose

Liepa Norkevičienė, Rasa Arlauskienė, Eugenijus Skerstonas, Nomeda Kazlaus, Kęstutis Verslovas, Ramunė Piekautaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-12-07 20:49
Trečiadienio vakarą sostinėje vyko šventinis vakaras, kurio metu kviestiniams svečiams buvo pristatyti prabanga dvelkiantys tekstilės gaminiai.

Šventiškai išpuoštame „Naručio“ viešbutyje svečių laukė Nadežda ir Julijus Novickai. Savo apsilankymu renginį pagerbė Italijos ambasadorius Lietuvoje Stefano Taliani De Marchio.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į Rasos Arlauskienės ir Manto Petruškevičiaus organizuotą renginį atvyko Nomeda Kazlaus, Eugenijus Skerstonas, Liepa Norkevičienė, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Aleksandras Ciupijus ir Ana Ciupij, Vaidotas ir Andrius Jankauskai, Kristina ir Povilas Stroliai, Renata Paleičikaitė-Polujanskienė ir Kristina Paleičikaitė su mama, Daiva Žeimytė, Sergejus Troščenkovas ir daugelis kitų.

Savo balsu publiką kerėjo operos solistė Jovita Vaškevičiūtė, dovanojusi išskirtinį pasirodymą.

Viskas, ko reikia stilingam ir komfortiškam miegui telpa šiuose žodžiuose: „La Perla Home Collection by Fazzini“, skelbė vakaro rengėjai. Dviejų garsių Italijos prekės ženklų kūrybos produktas – nepriekaištingos kokybės namų tekstilė – užkariavo išskirtinio dizaino mėgėjus visame pasaulyje. Ji buvo pristatyta ir vakaro svečiams.

15min svečių pasiteiravo, kokį dėmesį namų tekstilei ir aprangai jie skiria namuose. Operos solistė Nomeda Kazlaus pasakojo, kad jai namų aprangoje svarbu jaukumas.

„Pirmenybę teikiu natūraliems audiniams – šilkui, kašmyrui. Dėviu įvairių pasaulyje žinomų linijų drabužius. Tai yra specialūs rūbai, kuriems reikia skirti dėmesio, juos išmanyti. Ne tik viešumoje, ir namuose reikia būti gražiems ir patraukliems, bet man svarbiausia, kad tai būtų natūralu“, – sakė N.Kazlaus.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Socialinių mokslų daktaras, leidinių apie gyvensenos kultūrą autorius Eugenijus Skerstonas pasakojo, kad namuose reikia jaustis gerai, tačiau ir nepamiršti, kad apranga turi būti tvarkinga, tad reikia jai skirti dėmesio.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Jokiu būdu namuose nevilkiu kostiumo, bet namuose taip pat būtina tvarkinga ir graži apranga. Žinoma, svarbu, kad ji būtų ir patogi. Juk tvarkome namus, prižiūrime, tai ir patys turime atrodyti gerai. Turiu specialius namų rūbus – tokį švarką, šlepetes...

Dėmesio rūbams namuose reikia skirti dėl to, kad neleistume sau susmukti ir apsileisti. Žinoma, tai ta vieta, kur neturi būti pasitempęs, bet gražiai atrodyti – malonu. Man atrodo, kad tai turėtų būti svarbu – tiek moterims, tiek vyrams“, – 15min pasakojo Eugenijus Skerstonas.

Atlikėja Liepa Norkevičienė teigė, kad namų apranga jai turi būti šilta ir minkšta, tačiau pačiai aprangos išvaizdai ji neskiria per daug dėmesio.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Namuose aš rengiuosi patogiai, į tai kreipiu dėmesį. Dažnai lankausi įvairiuose renginiuose, kuriuose turiu pasipuošti, tačiau ta apranga nėra labai patogi. Todėl namai – ta zona, kur jaučiuosi geriausiai, mėgstu šiltus ir minkštus drabužius. Esu toks žmogus, kuriam visada šalta, o namie būtinai turiu jaustis jaukiai ir šiltai, o jau paskui galvoju, ar atrodau gražiai. Perku rūbus specialiai namams – nėra taip, kad rengiuosi bet ką“, – kalbėjo Liepa.

Renginių organizatorė Rasa Arlauskienė aprangai namuose taip pat skiria daug dėmesio ir teigė, kad gražiai atrodyti – ypač svarbu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Taip, aš turiu namų drabužius ir tai nėra treningai ar šlepetės. Turiu elegantiškų suknelių, ilgų marškinių. Naudoju stilingus drabužius, su kuriais dauguma žmonių turbūt vyktų ir miestą. Man svarbu patogumas, kita vertus, svarbi ir elegancija, grožis. Negalima apsileisti namuose vien dėl to, kad daug kas ateina netikėtai – ir kaimynė, ir paštininkas, ar draugė užsuka. Ir dėl kitų, ir dėl savęs reikia atrodyti maloniai“, – 15min teigė verslininkė R.Arlauskienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai