Per laidos filmavimą Vytautas Šustauskas atėmė Žilvino Grigaičio karūną

Justė Žičkutė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmosios Kalėdų dienos vakarą LNK žiūrovų laukia išties išskirtinis „KK2 šou“. Kartu su visa Lietuva prie šventinių stalų sės ryškiausi politikai, pramogų pasaulio garsenybės ir žymūs visuomenės veikėjai. Publika – marga kaip kakadu papūgos plunksnos. Taigi, skandalai bei nesusipratimai – iš anksto užprogramuoti ir sunkiai valdomi.

Štai buvęs Seimo narys, ubagų karalius ir Kauno meras Vytautas Šustauskas vos tik atvykęs į KK2 puotą iš Žilvino Grigaičio paėmė brangią karūną. Maža to, Žilvino širdis amžiams buvo užgauta prieš savo akis išvydus V. Šustausko špygą... Kodėl kilo skandalas, pirmąją Kalėdų dieną pamatys LNK žiūrovai, tačiau Šustauskas iškart pabrėžė: jis – labai dvasingas žmogus. Netgi rašo eilėraščius... Norėdamas tai įrodyti specialiai kalėdinei KK2 puotai paruošė poezijos performansą...

Kalėdinėje KK2 puotoje dalyvaus ir Liveta bei Petras Kazlauskai. Jiems kiekvienos Kalėdos ypatingos tuo, kad būtent per Kalėdas gimė dukra Ingrida. Tai pirmas kartas, kai Kalėdas ir gimtadienį Kazlauskai minės drauge su Lietuva.

Prie šventinio KK2 stalo sės ir galiūnas sportininkas Andrius Pauliukevičius, kuriam ši diena ypatinga tuo, kad yra bene vienintelė metuose, kai jis nesilaiko specialių dietų ir valgo viską, ką tik nori. „Visiškai atleidžiu vadžias. O man nuostabiausios Kalėdos yra tuomet, kai valgai „baltą“ mišrainę ir žiūri į krentančias snaiges“, - džiaugėsi A. Pauliukevičius.

KK2 Kalėdinėje studijoje bendraus, vaišinsis ir kartu su garsiausiais atlikėjai dainas trauks Seimo nariai Žygimantas Pavilionis, Remigijus Žemaitaitis, Petras Čimbaras, Povilas Urbšys, Virginija Vingrienė, Kęstutis Masiulis, Aušra Maldeikienė, į politiką grįžtantis Viktoras Uspaskichas, socialdemokratų partijos vadovas Gintautas Paluckas su žmona Ilma, atlikėjas Eduardo Gimenezas, dainininkas Ištvanas Kvik ir kiti.

O Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga su vienu iš šventės šeimininkų Domininku pagaliau ryšis viešai pakelti taurę „į sveikatą“!

Kad KK2 puota būtų išties įsimintina, dalyvius, o kartu ir visą Lietuvą, linksmins grupė „Rondo“, merginų grupė „Queens of Roses“, atlikėja Dzala, Katažina Zvonkuvienė, atlikėja „Laisva“, Irūnos ir Mariaus Jampolskio duetas, grupė „Sare Roma“, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė, atlikėja Aistė Pilvelytė ir daugybė kitų.

Šventinės KK2 Kalėdos – pirmąją Kalėdų dieną 19.30 valandą per LNK.

Skaitykite daugiau