Šventiniame „Ji“ numeryje – Didysis 2018-ųjų horoskopas

51 nr. viršelis
AA

Metai ritasi į pabaigą, todėl norisi net tik apžvelgti praėjusiuosius, bet ir artėjančius metus. Tokią galimybę suteiks astrologė Nijolė Gabija Wolmer, prognozuojanti, kokie bus Geltonojo Žemės šuns metai. Be to, padėsime apsirengti ir pasidaryti makiažą naujametiniam vakarėliui, suruošti skaniausias vaišes svečiams, o jei reikia – iškęsti ir šventinę vienatvę!

Sakoma, šuo loja, o karavanas eina. Deja, šiais metais kiekvienas šuns amtelėjimas pasieks ir dangų – bus reikšmingas. Taigi verta atkreipti dėmesį, ką jis jums nori pasakyti, dėl ko įspėti ar kur link pastūmėti. Ką mums pranašauja žvaigždės Geltonojo žemės šuns metais, rasite naujausiame numeryje.

Kaip visada, didžiosios metų šventės neįsivaizduojamos be fejerverkų. Skirtingo galingumo spalvotųjų sprogmenų galima įsigyti kone kiekviename prekybos centre. Kaip elgtis, kad noras pažiūrėti į danguje sprogstančias liepsneles nesibaigtų ligoninėje, pataria specialistai.

Laikas, kai baigiasi seni ir prasideda Naujieji, nuo seno laikytas magišku. Šis laiko tarpsnis prasideda gruodžio 22-ąją, stojus ilgiausiai metų nakčiai, ir tęsiasi iki Trijų Karalių. Tai palankiausias metų laikas burtams, maginiams ritualams. Kaip juos atlikti, sužinosite įsigiję naująjį numerį.

51 nr. viršelis

Gražiausios žiemos šventės – proga, kai kiekviena moteris nori suspindėti lyg ryškiausia kometa dangaus skliaute. Buitinių rūpesčių debesis nuo veido nubrauksite vienu makiažo teptuko mostu. Kuo norite būti: laukine amazone, Mėnulio deive, rokenrolo mergina ar fatališka diva? Patarimų ras kiekviena!

Ką daryti, jeigu didžiosios metų šventės ant nosies, o šalia nėra mylimo žmogaus? Įsiprašyti į svečius? O gal užsidaryti namuose ir verkti į pagalvę? Neužsklęskite visų durų. Tėvai bus be galo laimingi, jeigu su jais praleisite ne tik Kūčių vakarą, bet ir Kalėdas, o gal net Naujųjų naktį. Netinka? Paskambinkite pažįstamiems, neįkyriai pasiteiraukite apie švenčių planus. Kas žino, gal jūsų draugę ištiko panašus likimas... Dar daugiau patarimų, kaip iškęsti šventinę vienatvę, rasite naujame numeryje.

Smagi muzika, fantastiška kompanija, saldūs kokteiliai... Įsismarkavus vakarėliui, didelė pagunda pamesti išgertų taurių skaičių. Deja, ryte savijauta nė iš tolo neprilygsta vakarykščioms linksmybėms. Tikriausiai žinote ne vieną receptą, kaip pataisyti sveikatą po vakarėlio. Vadovaujantis klaidingais įsitikinimais galima sau tik pakenkti. Visa tiesa ir mitai apie pagirias – naujajame numeryje, linkime, kad jos jūsų nekamuotų!

Atlikėjai Vaidai Genytei metų pabaiga – didžiųjų koncertų metas. Dainininkė džiaugiasi galėdama geras emocijas dovanoti kitiems. O prasidėjus naujiems metams ji su entuziazmu imasi kelti naujus tikslus. Apie vieną jų moteris svajoja seniai ir tiki, kad 2018 metais pagaliau pavyks įgyvendinti.

Per didžiąsias metų šventes visi truputį suvaikėjame, todėl žaismingi, tik kartą per metus gaminami patiekalai turėtų patikti ne tik mažiesiems. Siūlome pasinerti ne tik į kulinarijos, bet ir žaismės pasaulį!

Jaukių ir žaismingų švenčių!

Skaitykite daugiau