Šventiniai deriniai (III): stilistė, mados fotografė Reda Mickevičiūtė

Reda Mickevičiūtė / Viganto Ovadnevo / 15min, Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-12-18 11:20
Ne dažnai iš moters išgirsi, kad ji nesuka galvos dėl aprangos ir visada turi ką apsirengti. Būtent tokia yra stilistė, mados fotografė Reda Mickevičiūtė. „Visada atsidariusi spintą imu ir apsirengiu pagal savo nuotaiką“, – sako ji. Pasak stilistės, blizgūs drabužiai suteikia šventiškumo, nauji daiktai kelia nuotaiką, bet svarbu nepadauginti, kad neatrodytumėte kaip Kalėdų eglutė.

15min tęsia rubriką „Šventiniai deriniai“ ir šį kartą teiraujamės, ką šventiniam darbo vakarėliui, vakarienei mieste su draugais, Kalėdoms namuose ir Naujųjų metų vakarui renkasi pati R.Mickevičiūtė.

Darbo vakarėlis. Šiai progai renkuosi klasikinį variantą. Tai nėra asmeninė šventė. Moterys dažnai perlenkia lazdą, bando atrodyti per seksualiai. Darbo vakarėlyje nedera atrodyti nei iššaukiamai, nei vulgariai.

Mano pasirinktas variantas yra gana griežtas, tačiau jį visada galima sušvelninti – apsivilkti palaidinę, su kuria, nusiėmus švarką, atrodysi gerai. Juoda ir balta – klasika, vilkėdama tokius drabužius atrodai elegantiškai, stilingai ir gražiai. Tiks ir darbo vakarienei, ir vakarėliui.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Šventinė vakarienė su draugais. Pirmiausia dėmesį skiriu patogumui. Vakarienei su draugais pasirinkau šių metų tendencijas – pižamą ir dar aksominę! Dabar ypač madingi blizgūs batai, jie suteikia šventiškumo, vyrauja visose kūrėjų kolekcijose.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Šventinis vakarėlis su draugais. Šį drabužių derinį įkvėpė britų stilius (angl. „english country style“). Jis puošnus, bet išskirtinis. Aulinukai aukščiau kelių labai gražiai dera prie suknutės.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Kalėdos namuose. Raudonos spalvos dažnai nedėviu, tačiau Kalėdos būtent su ja ir asocijuojasi. Tad šiai progai pasirinkau raudoną puošnią chalato tipo suknelę. Įvaizdį paįvairinčiau dailiais auskariukais, taip pat šių metų viena didžiausių tendencijų – senovinėmis šlepetėmis (angl. „slaiders“), kurios puikiai dera prie tokio stiliaus drabužio. Namuose man tai būtų labai patogus variantas.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Naujųjų metų vakarėlis. Dar viena šiųmetė tendencija – glamūrinis gotikinis stilius. Naujųjų metų vakarą norisi sublizgėti. Karoliukais puošta delninė suteikia šventiškumo. Svarbu ir patogi avalynė, nes tą naktį dažnai tenka keliauti iš vienos vietos į kitą.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai