Šventinės aprangos idėjos (IV): modelis Justina Petrauskaitė

Justina Petrauskaitė / Lauros Stonytės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-12-20 14:11
Vienoms moterims per žiemos šventes norisi tiesiog jaustis patogiai – įlįsti į vadinamąjį kalėdinį megztinį ir nesukti sau galvos. Kitos siekia išlikti elegantiškos ir stilingos. Tokios skirtingos įvairiomis šventinėmis progomis yra ir Elaima.lt kalbinamos mados ir stiliaus atstovės. Modelis Justina Petrauskaitė neslepia šventinei aprangai skirianti daug laiko ir dėmesio, o didžiausią džiaugsmą šiemet jai kelia blizgios detalės.

„Žiemos šventės man yra pats gražiausias metų laikas, tai – atitrūkimas nuo realybės, nes visas miestas tampa pasakų miestu. Šventinei aprangai skiriu daug laiko, ilgai svarstau, ką apsirengti. Jei spintoje nieko tinkamo neturiu, leidžiuosi į ilgas tinkamiausios aprangos paieškas. Šiemet kaip niekada didžiausią džiaugsmą man kelia blizgios detalės. Su mielu noru renkuosi lakuotus batelius, dekoruotus blizgučiais“, – sako J.Petrauskaitė.

Paprašėme jos pasidalyti, ką įprastai renkasi dėvėti per Kalėdas namuose, kaip ketina pasipuošti šiųmečiam Naujųjų metų vakarėliui? Pasak Justinos, nėra nemadingo drabužio ar spalvos, yra tik netinkamas derinimas. Kaip to išvengti?

Darbo vakarėlis. Darbo vakarėliui nesirenku iššaukiančio derinio, stengiuosi išlikti solidi ir puošni. Šiai progai puikiai tinka sijonas iki kelių ir puošnesnis megztukas. Avalynė turėtų būti patogi, nes dažniausiai tokie vakarėliai vyksta šokių aikštelėje. Ryškiausias akcentas – tamsiai raudonos lūpos.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Šventinė vakarienė su draugais. Eidama pasisėdėti su draugais visada renkuosi patogius drabužius ir avalynę, nes nežinai, kur vakaras nuves. Kadangi mano aprangoje nuolat vyrauja juoda spalva, dažniausiai stengiuosi rinktis vieną ryškų elementą, pavyzdžiui, auksinį klostuotą sijoną.

Kalėdos namuose. Kalėdų rytą visuomet prasiveržia vaikiškumas – keliuosi anksti ir bėgu prie eglutės. Iki vidudienio vilkiu pižamą ir mamos megztas vilnones kojines arba šmaikščias šlepetes. Kalėdų dienai, kai susirenka giminės, renkuosi jaukius megztinius ir įvairius raudonus akcentus.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Naujųjų metų vakarėlis. Naujųjų metų vakarą kiekviena moteris stengiasi suspindėti, išsiskirti. Todėl patarčiau nesirinkti „saugaus“ varianto. Kadangi 2017-ieji yra Raudonojo gaidžio metai, dauguma moterų tikriausiai rinksis raudonus akcentus, aš rinkčiausi degančią oranžinę spalvą ir kūno spalvos makiažą, manikiūrą.

Šventinės aprangos tabu. Nėra nestilingo drabužio ar spalvos, yra tik blogas derinimas ar padauginimas. Šventinės aprangos tabu yra persipuošti – tapti Kalėdų eglute. Kuriant kiekvieną aprangos derinį būtina jausti saiką. Įkvėpimo visada galima pasisemti ir dėl aprangos stiliaus neprašauti sekant tendencijas stiliaus portaluose. Įdomesni tie tinklalapiai, kurie rengia įvairiausius stiliaus koliažus, tokie kaip polyvore.com ir lietuviškas jo atitikmuo shopspy.lt.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai