Šventinėje fotosesijoje su šeima įsiamžinęs Saulius Skambinas: „Man Kalėdos tęsiasi iki pavasario“

Saulius Skambinas su mylimąja Živile, sūnumi Majumi ir dukra Mila / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-01 09:30
Šokėjas ir treneris Saulius Skambinas gruodžio 1 d. pradeda ruošti savo namus šventėms – kabina lemputes, girliandas, puošia net dvi eglutes, duris padabina vainiku.

„Kalėdos man prasideda pirmąją ir baigiasi paskutiniąją žiemos dieną. Noriu, kad šventinė nuotaika namuose vyrautų visą niūrųjį laikotarpį“, – pasakojo pašnekovas.

S.Skambinas stengiasi šventinį jaukumą sukurti visose namų erdvėse. „Todėl ir dvi eglutes turime. Vieną – pirmame, kitą – antrame aukšte“, – sakė šokėjas.

Dirbtinių žaliaskarių šakos visuomet sužiba lemputėmis ir per ne vienerius metus sukauptais žaisliukais. Tarp pastarųjų – ir keli stikliniai, paveldėti iš senelio.

Saulius Skambinas su mylimąja Živile, sūnumi Majumi ir dukra Mila / Loretos Kondratės nuotr.
Saulius Skambinas su mylimąja Živile, sūnumi Majumi ir dukra Mila / Loretos Kondratės nuotr.

„Man šventinis jaukumas asocijuojasi su už lango krintančiu sniegu, židiniu, žvakėmis, prietema, kakava, margomis kojinėmis bei pūkuotu chalatu“, – pasakoja S.Skambinas.

Šįmet jis šventinį laikotarpį nutarė pasitikti neįprastai – pirmą kartą sudalyvaudamas kalėdinėje fotosesijoje. Kartu su Sauliumi „Kai važiuoja stogas“ studijoje įrengtoje teminėje erdvėje fotografei Loretai Kondratei pozavo šokėjo mylimoji Živilė Barzdaitytė bei vaikai – Majus ir Mila.

Didžiausias iššūkis pozuoti prieš objektyvą šįkart buvo mažylei Milai. „Ir jei ne brolis, kažin, ar ji būtų pasidavusi avantiūrai!“, – juokavo S.Skambinas. Jis pasakojo vaikystėje visada laukdavęs Kalėdų, nes tėvai pasistengdavo šią šventę padaryti nepamirštama.

„Dabar atėjo mano eilė perimti estafetę“, – neabejoja pašnekovas.

Poros ir mažųjų įvaizdžiu pasirūpino vizažistė Dovilė Kvederytė bei dizainerė Modesta Šukė. „Sauliaus šeima tapo pirmąja, pasimatavusia chalatus iš pirmosios mano pūkuotos kolekcijos“, – sakė kūrėja.

Jos kūrinius, skirtus namams, inspiravo gyvūnai – šinšiliukai Pupis ir Bulis. Šie du pas dizainerę apsigyveno prieš mėnesį. Savo kolekciją kūrėja ir pavadino augintinių vardais. „Esu anksčiau auginusi šinšilą. Tai labai judrus, šoklus, aktyvus, linksmas padarėlis, turintis tik vieną trūkumą – tuštinasi dažnai, gausiai ir ten, kur papuola“, – su šypsena kalbėjo M.Šukė.

Naujausi straipsniai