Šventinėje fotosesijoje įsiamžinusi Oksana Pikul-Jasaitienė: „Sublizgėkite, nes šie metai  jūsų“

Oksana Pikul-Jasaitienė - šventinėje fotosesijoje / Adam Aleksejėvič
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-25 10:23
Šventiniu laikotarpiu makiažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė panoro kartu su fotografu Adamu Aleksejėvič pasveikinti visus su šventėmis.

„Kai Adam’as pasidalija idėja ir pakviečia fotosesijai – visada laukiu su nekantrumu, nes pilnai pasitikiu šiuo jaunu ir darbščiu žmogumi. Malonu kartu kurti darbus ir stebinti gerbėjus“, – sakė Oksana.

Ta proga sukurta šilta, jauki, blizgi, emocinga fotosesija, kuria kartu siunčiamas palinkėjimas būti laimingiems, padovanoti artimiesiems dalelę širdies, nuoširdžios šypsenos.

„Sublizgėkite, nes šie metai jūsų, apgaubkite artimą šiluma, nes artumas, ramybė, pasitikėjimas ir laimė yra šeimos pagrindas, pasipuoškite laime, nes pozityvios mintys ir sukurtos vizijos lydės sėkmėje“, – kalbėjo moteris.

„Iš tiesų dar visai nesenai su Oksana pristatėme fotosesiją, kurią padarėme mano studijos gimtadienio proga. Kalėdinė fotosesija tapo maža mano šventine tradicija, tad šiais metais šios fotosesijos veidu pasikviečiau būti būtent Oksaną. Darbas su Oksana mane žavi tuo, kad per trumpą laiką mes gauname tokį rezultatą, apie kurį ir galvojau. Kaip visada, šį kartą Oksaną rengiau vėl aš. Parinkau du stilius, kuriuos Oksana puikiai išpildė. Vienas – blizgus, ryškus, galbūt net labiau tinkantis Naujųjų metų išvakarėms, o kitas – švarus, jaukus, be jokio blizgesio“, – sakė fotografas.

Fotoseija – ir operatoriaus Elvino Leonovo vaizdo medžiagoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai