Šventinė „pižama“? Eidama į vakarėlį Viktorija Siegel pasidavė naujausiai mados tendencijai

Viktorija Siegel / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-21 22:15
Trečiadienio vakarą Vilniuje esančiame Bernardinų sode buvo atidaryta restorano-desertinės „Sugamour“ vasaros rezidencija. Cukruota šventė subūrė ryškiausias Lietuvos žvaigždes.

Iškilmingo rezidencijos atidarymo nepraleido ir jaunoji drabužių kūrėja, verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel.

22-ejų mergina per šventę pasipuošė gėlėmis margintu, pižamos tipo kelnių ir švarko kostiumėliu. Derinį užbaigė raudona rankinė ir tokios pat spalvos aukštakulniai bateliai.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Pižamos stiliaus kostiumėliai iš mados Olimpo nesitraukia jau antrus metus. Coco Chanel šilkinių pižamų įkvėpta mados tendencija – rizikingas, bet pasiteisinantis stiliaus sprendimas.

Viso pasaulio stileivos derina pižamines kelnes ar pižaminius švarkus su kasdieniais drabužiais. Pilnas pižamos komplektas vakarėlyje tinka toli gražu ne kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Kadangi pižamos kirpimas įprastai stambina, geriausiai tokie drabužiai tinka ypač smulkaus sudėjimo moterims.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tam, kad pižamos stiliaus kostiumėlis neatrodytų tarsi pižama, su kuria naktį saldžiai miegojote, būtina derinti aksesuarus.

Nuo pižamos įvaizdžio neatsiejami aukštakulniai bateliai ir basutės. Tokią taisyklę padiktavo mados gigantai „Celine“, „Dolce & Gabbana“, „Alexander Wang“, „Thakoon“ ir „Givenchy“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai