Šventės, dedikuotos motinystei, sūkuryje ne tik ne tik mamos, bet ir tėčiai

Renginio akimirka / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ankstų antradienio rytą beveik pusšimtis mamų skubėjo į „Vaflių namus“, kuriuose buvo pristatytas jau penktasis istorijų ir fotografijų katalogas „ĮKVEPIANČIAI MOTINYSTEI“.

Leidinio redaktorė Laura Mazalienė džiaugėsi, kad vis daugiau moterų rašo laiškus norėdamos pasidalinti savo istorijomis, parodyti nesuvaidintą mamos gyvenimo veidą.

„Kadaise atsirado supermamyčių virusas, kuris išplito labai stipriai, įgavo neigiamą atspalvį. Šiandien labai noriu pasidžiaugti, kad mūsų aplinka keičiasi – mamos nebijo sklysti, nežinoti, verkti ir svarbiausia – prabilti apie tai garsiai. Anksčiau su kiekvienu leidiniu vis sukdavau galvą, ar atsiras drąsių moterų, kurios norės atvirai dalintis savo išgyvenimais. Panašu, kad greitu metu teks sukti galvą, kaip ir kur sutalpinti visas tas tikras ir mylėti ne tik vaikus, bet ir gyvenimą skatinančias istorijas.

Renginio akimirka / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

Ačiū pačiai nerealiausiai komandai, ačiū tikroms, drąsioms herojėms, kad tai, ką sukuriame kartu kaskart įgauna vis didesnę prasmę. Svajoti apie motinystės vadovėlį neverta, bet kartu mes kuriame nerealų metraštį, kuris, tikiu, jau padėjo ne vienai mamai“, – kalbėjo L. Mazalienė.

Naujausią Mamų radijo komandos darbą papuošė keturios mamos, išgyvenusios skirtingas motinystės patirtis: aktorė Ineta Stasiulytė, kuri svajojo antrosios dukros susilaukti natūraliu būdu, verslininkė bei tinklaraštininkė Toma Dambrauskė, kuri savo dvynių susilaukė tik po dirbtinio apvaisinimo, o kiek vėliau su vyru nusprendė pagyventi atskirai, versli mama Ineta Grytė svajojo apie didelę šeimą, bet nesitikėjo, kad pirmoji dukra gims su Dauno sindromu. ir Laura Mazalienė.

„Dar nežinau, ar gerai pasielgiau. Bet man tai buvo puiki patirtis persitvarkant motinystės lentyną. Senas nuoskaudas peržvelgiau ir uždariau, naujas patirtis – įvertinau dar stipriau“, – sakė Laura Mazalienė, prisimenanti savo motinystės kelią, sužinojus apie įgimtą dukros ligą.

Į pavasarišką renginį, kurio šventiniu dekoru pasirūpinu dekoro namai „Artišokas“, atvyko ir žinomos mamos: atlikėjos Viktorija Sutkutė, Anžela Adamovič-Gečienė, režisieriaus Aleksandro Broko žmona Gretė Brokienė, tinklaraštininkės Indrė Trusovė, Sotera Šveikauskaitė.

Motinystės šventė (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau