Šventa grožio trijulė pagal dainininkę Eglę Jurgaitytę ir jos mamą

Loreta Jurgaitienė ir Eglė Jurgaitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Dainininkė Eglė Jurgaitytė ir jos mama Loreta Jurgaitienė – ne tik mama ir dukra, bet ir labai geros draugės. Kaip sako Eglė, ryšys tikras tik tuomet, kai šeimoje atvirai dalijamasi ne tik gera patirtimi, bet ir sunkiais dalykais.

Artėjant Mamos dienai, su dainininke ir jos mama kalbėjomės ne tik apie tai, kaip išsaugoti atvirumą, pagarbą, bet ir laiko sau ritualus, patikrintas dovanas.

Ar tikrai mama ir dukra gali būti kaip draugės? Pasak L.Jurgaitienės, tikrai taip, jos su Eglute artimos nuo vaikystės iki dabar.

„Bet reikia pasistengti. Nes geras ryšys yra ir sunkus darbas“, – pabrėžė E.Jurgaitytė, prisimindama, ko tik nebūdavo paauglystėje.

„Vis dėlto, jei tėvai stengiasi pažinti ir suprasti savo vaikus, kaip vaikai – tėvus, draugystė gali vystytis ir tęstis visą gyvenimą“, – mano E.Jurgaitytė.

Eglė Jurgaitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Ne tik didžiausi gerbėjai, bet ir kritikai

Dainininkės įsitikinimu, atviras kalbėjimas – visų svarbiausių ryšių pamatas: romantinių, kolegiškų, tarp tėvų ir vaikų. Ne visada lengva, bet reikia kalbėtis, kaip jautiesi, pasidalinti nuotykiais, nelaimėmis, laimėmis. Nes tai augina ir stiprina draugystę.

Ne tik patys didžiausi dainininkės gerbėjai bei kritikai, jos žodžiais, buvo tėvai. Ir už tai E.Jurgaitytė yra jiems dėkinga.

Pasak ponios Loretos, niekas nepasakytų iš šalies, kas blogai, kas ne taip, tik artimieji. Kaip mamai antrino E.Jurgaitytė, artimam žmogui pasakyti ne tik gerus, bet ir blogus dalykus yra labai svarbu. Nes ne viskas gyvenime rožėmis klota.

Loreta Jurgaitienė ir Eglė Jurgaitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Negailėjo gerų žodžių Eglės močiutei

Kalbėdama apie savo mamytę, Eglės močiutę, ponia Loreta dėkojo jai už visas gyvenimo pamokas, begalinę meilę, kantrybę, o taip pat – už visas jos maldas ir sėkmės linkinčias mintis.

„Ačiū, mamyte, kad Tu esi. Labai Tave myliu“, –
15min studijoje sveikinimus ir linkėjimus savo mamai siuntė L.Jurgaitienė.

Kaip pasakojo du sūnus ir dukrą užauginusi dainininkės mama, Eglė – jos pagrandukė, jauniausia iš trijų vaikų: „Kol buvo mažytė, aš labiau ja rūpinausi, o dabar – pačiai prireikia jos patarimų, ar kažką perkant, ar bandant pasirinkti odos priežiūros priemones ir pan.“

Patarėja, stilistė, vadybininkė, net siuvo sceninius drabužius

Kaip pastebi Eglė, dažniausiai mamai ji pataria dėl grožio ir stiliaus: „Kai buvau maža, mama būdavo mano patarėja, vadybininkė stilistė, sceninius drabužius siūdavo, visiškai viskuo pasirūpindavo, o kai suaugau, kai kas apsivertė“, – juokėsi dainininkė.

Kaip prisiminė L.Jurgaitienė, augant vaikams vis trūkdavo laiko. Gal ir galėjo, bet nemokėjo pavogti jo sau nuo šeimos. Dabar stengiasi skirti daugiau dėmesio savo sveikatai, grožiui: masažui, kokybiškai veido priežiūros priemonei, kaukei.

Visą gyvenimą pirmenybę teikusi drėkinančioms veido odos priežiūros priemonėms, ponia Loreta užsiminė atradusi EUCERIN HF su naujos kartos formulės 3xAction trigubu efektu.

Eglė Jurgaitytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Užrodė močiutei

Kaip patikrino Eglė, mamos atrastoje odos priežiūros priemonėje esančios medžiagos išties gerai drėkina odą. O tai, kaip jai nuo pat vaikystės kartodavo mama, yra labai labai svarbu. Didelės ir mažos molekulinės masės rūgštis patempia raukšles. Taip ji atrodo lygesnė, be to, kad EUCERIN HF esančios medžiagos stimuliuoja ją ir apsaugo: antioksidantas saponinas suaktyvina odos hialurono rūgšties gamybą net iki 256 proc. bei saugo odą nuo laisvųjų radikalų, o enoksolonas daugiau kaip 50 proc. sumažina hialurono rūgšties irimo greitį.

Užpildyti, stimuliuoti ir apsaugoti brandžią odą. Pasak dainininkės E.Jurgaitytės ir jos mamos, šiems trims svarbiausiems uždaviniams išspręsti nereikia daugybės veido odos priežiūros priemonių, jei atrandi vieną su trigubu efektu.

Kaip juokėsi Eglė, būna, kad ji ne tik padeda išsirinkti mamai kremus, bet ir pati tomis pačiomis odos priežiūros priemonėmis pasinaudoja.

„Minėtą kremą su hialuronu užrodėm ir močiutei, nors šiaip ji miksuoja, verda savus kremukus ir aliejukus. Bet kai išbandė šitą, jai patiko, tad žinau, ką padovanosim“. Vis dėlto, kaip vėliau išsiaiškinome, Eglės mama močiutei nužiūrėjo kitą šio prekinio ženklo odos priežiūros priemonę – su poveikiu pigmentinėms dėmėms, kurios ryškėja amžėjant, jei buvo piktnaudžiauta saule.

Loreta Jurgaitienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Nebereikia viduryje naktis tempti iš lovos

Kaip prisiminė L.Jurgatienė, būtent EUCERIN jai prieš 24 metu rekomendavo šeimos gydytoja, mat Eglutei nuo kūdikystės sausėjo ir šerpetojo oda. Tas pas losjonas Jurgaičių namuose naudojamas iki šiol. Ir ne tik šeimos moterų.

Kasdienės odos priežiūros rutina dainininkei – privaloma nuo vaikystės. Ir jei paauglystės metas pasitaikydavo atsigulti nenusivalius makiažo, mama to netoleruodavo.

„Būdavo, grįždavau pavargusi, patingėjusi nusiprausti krisdavau į lovą miegoti, bet mama viduryje nakties galėdavo iš lovos ištempti valytis makiažo. Dabar net neįsivaizduoju, kad galėčiau su juo eiti į lovą. Man atrodo, mama jaučia dalykus, ir vėl tikrai ateiti“, – juokėsi dainininkė.

Eglė Jurgaitytė / Martyno Stankaičio nuotr.

Grožio trijulė pagal L.Jurgaitienę

Kaip atkreipė dėmesį ponia Loreta, labai svarbi ir apsauga nuo saulės. E.Jurgaitytė anksčiau to nesureikšmindavo, tačiau po to, kai ėjo atsiimti diplomo su besilupančia nosies oda, pažadėjo sau būti rūpestingesnė.

„Daugėja informacijos apie teisingą odos priežiūrą, tad ir nuo žalingų saulės spindulių vis daugiau žmonių saugo savo odą be to kad apskritai labiau rūpinasi savimi. Jeigu veido oda nesudrėkinta, nepamaitinta, yra bėrimų, kitų problemų, net ir dekoratyvinė kosmetika nebūtinai gelbsti. Nekalbant apie tai, kad vis labiau vertinamas natūralumas.

Kaip visada sakydavo mama, šventa grožio trijulė tai – sveika oda, sveiki plaukai, sveiki nagai. Taigi fokusas – užpildyti odą, stimuliuoti ją ir apsaugoti. Gerti vandens. Nuosekliai rūpintis savimi iš vidaus ir iš išorės“, – apibendrino E.Jurgaitytė.

Loreta Jurgaitienė ir Eglė Jurgaitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Mokėsi mylėti gyvenimą ir žmones

Jos mama buvo iš tų moterų, kurios augindamos vaikus 100 proc. neria į šeimą, tad, kaip sakė Eglė, su broliais dabar jie stengiasi pasirūpinti savo mamyte ten, kur jai pristinga laiko ar dėmesio, kad tik ji būtų graži laiminga, spindėtų ir žydėtų.

„Iš mamos išmokau meilės gyvenimui, meilės žmonėms. Mano mama yra labai nuoširdi ir atvira. Tikiuosi, ir aš iš jos perėmiau tą paprastumą“, – sakė E.Jurgaitytė.

Ką dovanoti mamai įvairioms progoms, dainininkė tariasi su broliais, nes norisi nuo visų vaikų ką nors bendro įteikti. Bet ir nuo savęs kažką prideda moteriško, mielo mamytei.

„Visos moterys norėtų gauti kažko savo grožiui išryškinti. Aš pati savo mamytei, kadangi noriu, kad būtų sveika ir graži, paprastai dovanoju vitaminų, kremų ar kvepalus“, – sakė L.Jurgaitienė.

Dainininkės mama labai laukia Mamos dienos. Nuo vaikystės jai tai didelė šventė: „Nors sovietmečiu ji nebuvo visuotinai švęsta, su tėvais važiuodavome ant močiučių kapų, mama sakydavo, kad reikia juos sutvarkyti, nes Mamos diena, kad reikia pasveikinti mamas, močiutes. Mūsų šeimoje Mamos diena – šventas dalykas, kaip Velykos, Kalėdos“.

Eglė Jurgaitytė ir jos mama Loreta Jurgaitienė (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau