Švenčių planuotoja Inga Budrienė išmėgino neįprastą veido masažą – nuoširdžiai nustebo

Inga Budrienė išbandė puikų masažą / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-07 14:22
„Šito tai tikrai nesitikėjau! Nei kad veido masažas bus toks veiksmingas, nei kad toks neįprastas!” – po skulptūrinio veido liftingo procedūros atsistebėti negalėjo žinoma švenčių planuotoja Inga Budrienė.

Apsilankyti pas specialistę Viktoriją Radzevičienę jai rekomendavo viena bičiulė.

„Mano draugės žino, kad kol kas nesinaudoju jokiomis injekcijomis ir vertinu galimybę geresnę odos būklę palaikyti bei ją stangrinti natūraliomis priemonėmis, todėl ir pataria išmėginti tai, kas neprieštarauja dabartiniams mano įsitikinimams“, – sakė I. Budrienė.

Daugybę įvairiausių veido puoselėjimo procedūrų išbandžiusi kaunietė tvirtino jau atsirinkusi tai, kas yra efektyvu bei tikrai jai veiksminga. Švenčių planuotoja vertina ir vakuuminį veido masažą, ir skulptūrinio liftingo procedūrą. Pastaroji, anot jos, yra itin stipri, o rezultatai akivaizdūs tampa vos po keletos apsilankymų pas meistrę.

„Lankausi ne viename salone, ir ne pas vieną specialistę. Man atrodo, jog veido odos drėkinimas ir stangrinimas yra svarbiausios procedūros moteriai. Namuose turiu visokių kremų bei serumų, bet jie įsiskverbia tik į viršutinius odos sluosnius. Norint rimtesnio efekto, tenka kreiptis į profesionalūs“, – patikino I. Budrienė.


Inga Budrienė išbandė puikų masažą / Loretos Kondratės nuotr.
Inga Budrienė išbandė puikų masažą / Loretos Kondratės nuotr.

Ji turi mėgstamą veido drėkinimo ritualą, kuriuo palepina artima bičiulė, turinti daugiau nei kelių dešimčių metų darbo praktiką. Pašnekovė šypsosi – visuomet, apsilankiusi pas ją, sulaukdavo pastabų dėl sausėjančios odos. Tačiau šįkart buvo kitaip – meistrė ilgai tyrinėjo tai, ką mato, ir Ingai dėl nieko nebepriekaištavo.

„O aš jau buvau ne kartą užsukusi pas Viktoriją. Ji sakė, kad unikali veido liftingo technika išprovokuoja natūralią kolageno gamybą, bet aš tuo netikėjau, kol akivaizdžių rezultatų nepatvirtino, galima sakyti, Viktorijos konkurentė“, - kalbėjo I. Budrienė.


Inga Budrienė išbandė puikų masažą / Loretos Kondratės nuotr.
Inga Budrienė išbandė puikų masažą / Loretos Kondratės nuotr.

V.Radzevičienė yra bene vienintelė Lietuvoje, įsisavinusi meistro Yakov Gershkovich sukurtą metodiką. Kaunietė veido skulptūrinio liftingo meistrą socialiniuose tinkluose sekė daugiau nei metus. Tik įsitikinusi, jog būtent jo taikoma autorinė technika yra veiksminga, nusprendė baigti Y. Gershkovich vedamus kursus.

„Tai tikrai neįprasta, visiškai nuo kitų besiskirianti procedūra. Būtent todėl jos paslapčių ir norėjau išmokti“, - patikino V. Radzevičienė.

Anot jos, ši procedūra jaunina, modeliuoja, formuoja ir ženkliai pakelia veido kontūrus - atliekama giluminio masažo būdu veikiant vidinius organizmo resursus.

„Tai - veido patempimas be operacijų, atjauninimas be injekcijų, pasyvus fitnesas veido raumenims, limfodrenažas ir detoksikacija bei daugybė kitų dalykų vienu metu“, - sakė pašnekovė.