Švenčionių rajone į medžiotoją pataikęs šaulys – aktoriaus Aurimo Žvinio tėvas

Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-12-11 19:38
Sekmadienį stirną medžiojęs, tačiau į kolegą pataikęs šaulys – Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo aktoriaus Aurimo Žvinio tėvas, aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės šešuras Rimantas Žvinys. Per klaidą jis sužeidė drauge medžiojusį bičiulį, kuriam dėl šautinės žaizdos prireikė medikų pagalbos, jis paguldytas į ligoninę.

Šiuo metu spektaklį repetuojanti Inga 15min pasakojo apie nelaimę sužinojusi iš žiniasklaidos, netrukus pati pranešė ir vyrui. Tačiau įvykio plačiau komentuoti nepanoro.

„Medžioklėje nebuvau, apie tai nelabai ir nusimanau. Aurimas sužinojo iš manęs, nes pati sulaukiau skambučio. Neturiu ką ir komentuoti, jokios informacijos neturiu, kol kas nieko nežinau“, – 15min nedaugžodžiavo ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu pats A.Žvinys sakė, jog tokios klaidos patyrusių medžiotojų praktikoje pasitaiko itin retai.

Įvyko nelaimingas atsitikimas. Mano žiniomis, pati medžioklė vyko pagal taisykles, jos nebuvo pažeistos. Tai labai išskirtinis, galima sakyti – vienetinis atvejis. Aš pats medžioklėse dalyvauju nuo 10 metų, esu medžiotojas, o su šiuo būreliu palaikau labai glaudžius santykius.

Šįkart nedalyvavau, tačiau kiek kalbėjau su tėvu, tai buvo vienas iš milijono atvejų, kai kulka nuo saugaus atstumo atšokusi pataikė į kitą žmogų. Ką kaltinti, nežinau. Čia tiesiog atsitiktinumas“, – 15min pasakojo jis.

Pasak jo, šis įvykis sukretė visą medžiotojų būrelį. „Natūralu, kad tėvas šią situaciją jautriai išgyvena, jam tai labai svarbu. Jis stengsis, kad sužeistas žmogus kuo greičiau pasveiktų, juk mes vieni kitus pažįstame, visi esame draugai, bičiuliai, beveik kaip broliai. Todėl tokios situacijos tikrai nėra malonios“, – kalbėjo A.Žvinys.

Pašnekovas pasakojo, kad sužeistasis šiuo metu yra stabilios būsenos, sužeidimai nėra pavojingi gyvybei. „Užgauti buvo daugiau riebaliniai audiniai, tai daugiau išorinė žaizda, vidiniai organai, kiek žinau, nepažeisti. Jis neprarado sąmonės, pats įlipo į greitosios pagalbos mašiną“, – pasakojo A.Žvinys.

Jo tėvas R.Žvinys turi daugiau nei 30 metų medžiojimo patirtį. Per visus šiuos metus tai buvo pirmas incidentas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

15min žiniomis, nelaimė įvyko sekmadienį, apie 12 val. 30 min., Švenčionių rajono miškuose.

Ties Molių kaimu šaudamas į stirną vyras peršovė kitą medžiotoją. Dėl šautinės žaizdos pilve 48 metų J.B. prireikė skubios medikų pagalbos. Atvykę greitosios pagalbos medikai jį išgabeno į ligoninę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Švenčionių rajono miškuose stirną perskrodusi kulka pasiekė ir medžiotoją

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai