Sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė tapo tėvu: žmona Aistė pagimdė dvynius

Simonas Dailidė vedė savo mylimąją Aistę Baliunytę / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė ir arfos meistrė Aistė Baliunytė-Dailidienė gyvena dvigubu džiaugsmu – pora susilaukė dvynių.

Šia žinia laimingas tėtis pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Ketvirtadienio rytą Simonui ir Aistei gimė dukra ir sūnus. 

„Norim pasidžiaugti, kad vakar ryte mūsų šeima pasipildė dviem nuostabiais piliečiais. Dvynukai, berniukas ir mergaitė. Mes kosmose, ar sauskelnėse, nesuprantu, bet jausmas geras“, – feisbuke rašė S.Dailidė.

Dar prieš kurį laiką S.Dailidė su portalu Žmonės.lt dalijosi tėvystės laukimo džiaugsmais. Pasak naujai iškepto tėčio, didelė šeima visuomet buvo jų svajonė.

„Mes su žmona visą laiką norėjome dvynukų ir per vestuves mums tiek daug žmonių būtent to ir linkėjo. Tai ir įvyko. Sunku apsakyti, kaip džiaugiamės“, – portalui Žmonės.lt su šypsena tąkart pasakojo jis.

Simonas atviras – sulaukti dviejų atžalų yra tikras stebuklas, nors ir nerimas dėl naujo gyvenimo etapo aplanko.

„Nežinau, kaip čia viskas bus, bus staigmena, naujiena, daug ko reikės mokytis, o ir aplinkiniai kalba, kad laukia labai sunkus ir įdomus laikas, bet mes viskam pasiruošę. Kažkaip kol kas nebaisu, manau, kad susitvarkysime. Su žmona guodžiamės mintimi, kad dabar pavargsime, o truputėlį paaugę jie vienas kitu labiau užsiims, bendraus ir daug žais. Juk turės draugą visam gyvenimui“, –  džiaugėsi S.Dailidė.

Simonas Dailidė ir Aistė Baliunytė-Dailidienė / Asmeninio albumo nuotr.

Žinią apie šeimos pagausėjimą S.Dailidė pranešė kovo 12-ąją itin originaliai – patalpinę vaizdo įrašą savo „Youtube“ paskyroje, kurią seka beveik 16 tūkst. prenumeratorių. Portalui Žmonės.lt Simonas pasakojo, kad šia naujiena norėjosi pasidalinti su visu pasauliu.

O kaip artimieji reagavo į žinią, jog šeimą papildys ne vienas, o du vaikai? Simonas juokėsi, kad reakcijų buvo įvairių – ir santūresnių, ir itin karštų, energingų, bet visos jos labai džiugios. Pasak pašnekovo, artimųjų reakcijas pavyko įamžinti.

„Žmonės labai nustebdavo, kai išgirsdavo, kad dvyniai. Tokios natūralios tos reakcijos, labai smagu jas matyti“, – šypsojosi jis.

Simono Dailidės ir Aistės Baliunytės vestuvės (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau