Sveikuolių sąjungos aktyvistė Eglė Kislovski susilaukė dukros: „Gimdymo metu stengiausi nekaupti įtampos“

Eglė Kislovski su vyru Dionizu ir dukromis / „Instagram“ ir Monikos Penkutės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-28 17:32
Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narei ir programos jaunoms merginoms „GRL PWR“ įkūrėjai bei vadovei Eglei Kislovski gimė trečioji dukra. Mergaitės moteris susilaukė gegužės 26 dieną. Žinią ji patvirtino ir portalui Žmonės.lt.

Dar anksčiau atviro interviu metu E.Kislovski pasakojo, kad nėštumas prieš trylika metų, kai laukėsi dvynių, ir nėštumas dabar – buvo dvi skirtingos patirtys. Tiesa, gimdyti ir tą ir šį kartą moteris norėjo natūraliai – be medikamentų. Trečiosios dukros atėjimas į šį pasaulį truko šešias valandas, tačiau Eglė sako atgavusi visas jėgas, vos tik vaikelis išvydo dienos šviesą.

Eglė Kislovski su šeima / Monikos Penkutės nuotr.
Eglė Kislovski su šeima / Monikos Penkutės nuotr.

„Jaučiamės visi labai gerai. Namo su kūdikiu grįžome vakar. Gimdymas net nepasakyčiau, kad buvo sunkus, tiesiog kitoks, nei pirmasis. Su kitomis žiniomis.  Kartu su specialistais – dula bei akušere – net priėjome prie šio gimdymo kitaip. Visas procesas truko šešias valandas, dariau įvairius pratimus, kurie palengvintų vaikelio atėjimą. Svarbiausia buvo kūne nekaupti įtampos. Pratimai buvo skirtingi – vienus atlikau vos sąrėmiams prasidėjus, kitus – jiems įpusėjus“, – pasakojo Eglė.

Lietuvos sveikuolių sąjungos aktyvistė prasitarė, kad vardą kūdikiui su šeima dar renka. 

Eglė Kislovski su dukromis / Monikos Penkutės nuotr.
Eglė Kislovski su dukromis / Monikos Penkutės nuotr.

„Reikia šiek tiek laiko, apsiprasti ir jau tuomet nuspręsime“, – kalbėjo ji.

Dar besilaukdama kūdikio E.Kislovski portalui Žmonės.lt pasakojo, jog nemažai skaitė apie natūralų gimdymą, bendravo su įvairiais žmonėmis, kurių klausė patarimų.

„Jei lyginčiau savo fizinę savijautą pirmojo ir antrojo nėštumo metu, tai skirtumų didelių nematyčiau, nes jaučiuosi puikiai. Kita vertus, sugretinti būseną, kai laukiesi dvynių ir vieno kūdikio – sudėtingas dalykas. Besilaukdama dabartinio vaikelio šeštame, septintame mėnesyje aš daug vaikščiojau, nueidavau po dešimt kilometrų ir net į kalnus kopiau, šiek tiek bėgiojau“, – anksčiau teigė ji.

Eglė Kislovski / Gretos Skaraitienės, Pauliaus Peleckio, Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Eglė Kislovski / Gretos Skaraitienės, Pauliaus Peleckio, Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Eglės vardas kadaise buvo puikiai pažįstamas mados pasaulyje. Kurį laiką dirbusi modeliu netikėtai ji visiškai nusprendė keisti savo gyvenimo kelią ir įsiliejo į „Pix studijos“ veiklą. Jauna moteris tuo neapsiribojo. Netrukus prisijungė prie Sveikuolių sąjungos, dabar ji važinėja po Lietuvos mokyklas, skaito paskaitas paaugliams apie santykius, gyvenimo būdą, sąmoningumą, taip pat organizuoja paauglių stovyklas bei atskirus užsiėmimus.

Nors dar 2020 metais Eglė uždarė „Pix studiją“, kurią puoselėjo ir į kurią įdėjo daug darbo, tai jai atvėrė naujas galimybes, leido visu šimtu procentų atsiduoti Sveikuolių sąjungos tikslams. 

Naujausi straipsniai