Sveikos mitybos specialistė Indrė Trusovė susilaukė antros atžalos: išrinko originalų vardą

Indrė Trusovė su šeima: vyru Ryčiu ir dukra Amanda / Simonos Kuzminskaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sveikos mitybos specialistė Indrė Trusovė su sutuoktiniu Ryčiu gyvena džiugiomis nuotaikomis – porai gimė antroji atžala.

Žinia apie pagausėjusią šeimą Indrė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Kūdikis gimė balandžio 20-ąją.

Pora susilaukė sūnaus, kuriam jau spėjo išrinkti ir vardą. Indrė ir Rytis naujagimį pavadino Denu.

„Vardus mergaitei ir berniukui sugalvojome kartu su vyru. Tuo metu dar laukiausi Amandos. Dabar galvojome, gal kitokį vardą duoti, bet galiausiai likome prie pirmojo varianto. Kadangi dukros vardas tarptautinis, tai ir dabar tokį pasirinkome. Mums abiejų vaikų vardai gražiai dera tarpusavyje“, – portalui Žmonės.lt sakė Indrė.

Nerimas prieš pat gimdymą, kaip pasakoja Indrė, dingo vos jai įžengus į ligoninę.

Indrė Trusovė/Organizatorių nuotr.

„Jaučiausi lyg apsupta šeimos. Dėmesys didžiulis. Visi kaip įmanydami stengėsi šypsotis, palaikyti, bendrauti. Tiek gydytojai, tiek akušerės, sanitarės. Net neįsivaizduoju, kad galėtų būti dar geriau.

Be abejo, iškart man matavo temperatūrą, reikėjo užpildyti anketą, kad nesirgau, kad nekontaktavau su sergančiais korona, paimtas šią ligą nustatantis testas.

Kadangi aš žinojau, kad turėsiu cezario operaciją pas savo nuostabų gydytoją Egidijų Jakiūną Antakalnio ligoninėje – tai buvau rami, tik buvo liūdna, jog vyras negalės būti šalia po operacijos.

Tačiau paskutinės apžiūros metu, mano daktaras pasakė: mes su kolektyvu padarysime viską, kad ši diena taptų gražiausia gyvenime ir būtų tik geri prisiminimai. Tad su tokiu nusiteikimu ir stengiausi būti.“

Apie tai, kad laukiasi antrojo vaiko I. Trusovė prasitarė dar spalio mėnesį. „Prašėm, prašėm Amandai pastiprinimo ir Dievulis išgirdo! Taip, taip, taip! Mes laukiamės vaikelio! Vis dar pati negaliu patikėti, tik ta beprotiška toksikozė vis įtikina, jog nesapnuoju.Trusovų šeimyna didėja“, – tuomet džiugiai rašė ji.

Indrė ir Rytis Trusovai jau augina penkerių metų dukrelę Amandą. 

Indrė Trusovė su dukra Amanda / Simonos Kuzminskaitės nuotr.

Moteris portalui Žmonės.lt anksčiau pasakojo, kad antrasis nėštumas buvo visiškai kitoks nei pirmasis.

„Kai paprašėme Dievo pirmojo vaikelio, tai jis iškart išgirdo ir atsiuntė stebuklą. Šį kartą viskas buvo kitaip – laukėme daugiau nei metus, – tada atviravo ji. – Pirmasis mano nėštumas buvo tikrai nelengvas, nes visus 9 mėnesius mane kankino labai stipri toksikozė. Kai sužinojau, jog laukiamės antro vaikelio, naiviai tikėjausi, kad šį kartą bus kitaip. Deja, nuo pat penktos nėštumo savaitės ir vėl kankinuosi su toksikoze, tad teko jau ir ligoninėje gulėti. Esu viena tų, kurios organizmas labai maištauja.“

Skaitykite daugiau