Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis sukritikavo Ingridą Kazlauskaitę ir garsenybių pamėgtas ozono procedūras

Ingrida Kazlauskaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-07 12:14
Kaip apsisaugoti ir gydytis nuo gripo, savo gniaužtuose suspaudusio didžiąją dalį Lietuvos ir nusinešusio jau ne vieną gyvybę? Medikai pataria – plauti rankas, kuo mažiau kontaktuoti ir skiepytis, nors dabar jau ir per vėlu. „Aš pasiskiepijęs, vėdinu ministerijoje kabinetą daug kartų po kiekvieno pasitarimo“, - sako Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis.

 „O aš nesiskiepiju, rankų beveik nėra kada plauti ir daug kontaktuoju“, – tvirtina žinomas sveikuolis Dainius Kepenis. Tačiau jis tvirtina, jau dvidešimt metų nesirgęs gripu ir įsitikinęs, kad jo priemonės – grūdinimasis ir sveika mityba – veikia daug efektyviau nei skiepai. Dėl to jis pasiryžęs net lažintis su ministru.

Artėjant virusų sezonui Sveikuolių sąjungos prezidentas pataria ne tik miegoti prie atviro lango, bet ir mažinti gyvulinės kilmės maisto.Tuo tarpu Joana Bartaškienė įsitikinusi, kad lašinukai su česnaku stiprina jos imunitetą, žinoma, daug judant.  

EvaTombak virusus sako marinanti badu, o vietoje tabletės nuo skausmo siūlo geriau pamiegoti. „Miegas irgi gydo“, – sako ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Be kitų laidoje parodytų receptų, žolelių ir būdų dainininkė Ingrida Kazlauskaitė papasakojo, kad apsaugoti sveikatą ir gerai jaustis jai padeda ozonas, kuriuo per  veną prisotinamas kraujas.  Ji atliko dešimt tokių procedūrų.

„Tai yra naujasis šamanizmas – visokie ozonai ir visokios bado dietos“,  – tokius sveikatinimosi būdus laidoje kritikavo Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis. Tačiau reaguodamas į sveikuolių pasiūlymą rodyti pavyzdį jis sutiko, jei pakeliui į darbą rastų eketę ar kubilą su vandeniu,  jis išsimaudytų.  Į studiją atneštą kubilėlį su lediniu vandeniu  išbandyti teišdrįso vienas laidos dalyvis.

Medikų ir žinomų žmonių patarimai, kaip gelbėtis nuo gripo viruso šiandien 20 val. laidoje “Valanda su Rūta” per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai