Šveicarijos laikrodžių kompanija sukvietė svečius į prabangų kalėdinį vakarą

Kristina Tučkutė su Patrice, Jonas ir Simona Nainiai, Danielius Bunkus su Viktorija Siegel, Ieva Stasiulevičiūtė ir Kęstas Rimdžius / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-16 22:08
Vilniuje penktadienio vakarą šurmuliavo kalėdiniai renginiai ir vakarėliai. Vienas tokių – skirtas kviestiniams svečiams – vyko viešbutyje „Stikliai“.

Artėjant didžiosioms žiemos šventėms Šveicarijos laikrodžių kompanija „Hublot“ kartu su Šmuilovičių šeimos valdoma juvelyrikos kompanija „Auksinė dovanėlė“ jau ketvirti metai iš eilės Vilniuje rengia išskirtinį vakarą savo svečiams.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prabangaus vakaro dekoru pasirūpino ir viešbučio erdves papuošė floristas Mantas Petruškevičius. Svečiams smagų pasirodymą surengė energingų vaikinų grupė „DiscoVery“.

Čia susirinko daugybė pasipuošusių svečių. Tarp jų – Ana ir Aleksandras Ciupijai, Jonas ir Simona Nainiai, Rasa Arlauskienė, Mantas Petruškevičius, Vaida ir Rolandas Skaisgiriai, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel, Ieva Stasiulevičiūtė, Kęstas Rimdžius, Vaida Jasaitienė, Natalija Martinavičienė su vyru Sigitu Martinavičiumi, Agnė Grigaliūnienė su vyru Simu Grigaliūnu, Kristina Tučkutė su vyru Patrice Romulus ir daugelis kitų.

Vakaro metu publikai buvo pristatyti prabangūs laikrodžiai. Pagrindinė ir išskirtinė šių laikrodžių savybė – dizaino detalės, tokios kaip: deimantai, safyrai, aukso ornamentai. Vieno tokio aksesuaro kaina gali siekti šimtus tūkstančių eurų.

O prieš 10 metų „Hublot“ pagamino pirmą visiškai juodą šveicarišką laikrodį ir taip sukūrė naują madą tarp prabangiausių pasaulio vardų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai