Šveicarijoje sukurtas deimantais inkrustuotas laikrodis, kainuojantis 12,5 mln. litų

Šveicarijoje sukurtas laikrodis, kainuojantis 12,5 mln. litų / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Šveicarijoje gyvenantis laikrodžių meistras pristatė vieną brangiausių pasaulio laikrodžių, kurio vertė siekia net 5 milijonus dolerių (maždaug 12,5 milijonus litų), – praneša bbc.co.uk.

Baltojo aukso laikrodį, puoštą 1 282 deimantais, pamatys tik nedidelė grupelė žmonių korporacijos surengtoje parodoje Baselyje (Šveicarija).

Vienam brangiausių pasaulio laikrodžių sukurti didieji deimantai buvo atskraidinti tiesiai iš Niujorko.

Naujienų agentūros AFP duomenimis, šio laikrodžio, kurį sukūrė šveicarų firma „Hublot“, gamyba užtruko 14 mėnesių ir tam prireikė 17 žmonių komandos. Vienam brangiausių pasaulio laikrodžių sukurti didieji deimantai buvo atskraidinti tiesiai iš Niujorko.

Pasak analitikų, kad ir kokia šiais ir praėjusiais metais buvo sunki ekonominė situacija Europoje, tačiau šveicarų laikrodžių gamintojai sulaukdavo nemažai užsakymų iš Azijos, todėl jų verslas nuosmukio nepatyrė.

„Mes dirbame pelningai dėl gerėjančios ekonominės situacijos vietiniame regione. Mes sulaukiame daug užsakymų iš žmonių, kurie žavisi būtent šveicarų gamintais laikrodžiais“, – naujienų agentūrai AFP sakė Šveicarijos laikrodžių industrijos prezidentas Jeanas Danielis Pasche.

Šveicarijoje sukurtas laikrodis, kainuojantis 12,5 mln. litų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Skaitykite daugiau