Švedų žurnalistai po Andriaus Pojavio pasirodymo „Eurovizijoje 2013“ neteko amo. Lietuvio sėkmę švedai apibūdino vienu žodžiu: „Bum!“

Andrius Pojavis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-15 13:52
Jį visi buvo pasmerkę, o dabar Andrius Pojavis – „Eurovizijos 2013“ finale. Švedijos žiniasklaidai nedidelė Lietuvos atlikėjo sėkmė tarptautinio konkurso pusfinalyje buvo didelis netikėtumas.

„Bum!“ – taip lakoniškai A.Pojavio skrydis pirmyn įvertintas visuomeninės televizijos (Sveriges Television) tinklalapyje svt.se.

Pernai į finalą Lietuva pateko su „akluoju“ Donny Montell – šiuo pseudonimu pasivadinęs Donatas Montvydas dainą „Love is Blind“ atliko prisidengęs akis raiščiu. „Dabar jie vėl tai padarė“, – nuostabos neslėpė švedai.

A.Pojavio daina „Something“ lažybų kontorose, apklausose ir ekspertų vertinimuose buvo kažkur apačioje. Niekas negalvojo, kad jo kūrinys pasieks finalą. Bet lietuvis atsidūrė tarp 10 laimingųjų, po pirmo pusfinalio dar nevažiuosiančių namo, ir atėmė šią progą iš tokių palankiau vertintų atlikėjų, kaip serbai ar juodkalniečiai.

„Aš tiesiog judėjau pasroviui. Darau tai dėl savo šalies, Lietuvos“, – žurnalistai citavo atlikėją.

Švedai taip pat pažymėjo, kad A.Pojavis finale tikisi aštuntos vietos, mat yra išleidęs albumą pavadinimu „Aštuoni“ ir atvyko į konkursą jį išpopuliarinti.

15min.lt

Naujausi straipsniai