Švedų dainininkė Zara Larsson drąsina moteris ir skatina siekti savo svajonių

Zara Larsson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-09 09:00
Europoje garsi švedų atlikėja ir dainų autorė Zara Larsson jau seniai save apibūdina kaip feministinių pažiūrų moterį, tad nenuostabu, kad prieš Naujuosius metus ji suskubo pasidalinti įkvepiančiu laišku merginoms.

„Kaskart susiduriu su keista žmonių reakcija. Jie dažnai manęs klausia ar aš galėjau save įsivaizduoti tokią, kokia esu dabar, prieš dešimt metų. Ir man atsakius teigiamai, jie pasimeta ir sunerimsta.

Juk taip įprasta girdėti, kai moterys sako, ne, tikrai ne, niekuomet net nedrįsau pasvajoti apie tai, ką turiu dabar – tai man didžiulė staigmena.

Bet kodėl? Būtent tokią save įsivaizdavau nuo mažų dienų. Visuomet turėjau didelių svajonių ir niekada jų nesigėdijau. Visada stipriai tikėjau ir tikiu savimi, o tai daugeliui žmonių nėra suprantama.

Merginos, kalbėkite apie savo svajones garsiai! Yra gerai norėti daugiau. Yra gerai žinoti, ko nori ir siekti savo užsibrėžtų tikslų bei žinoti, kad viskas yra pasiekiama.“

Dainininkė su gerbėjais įsitraukė į diskusiją apie tai, ar moterys turi būti nuolankios savo sėkmei. Zara Larsson aktyviai tikino, kad moterys, kaip ir vyrai, pačios atsakingos už savo darbo rezultatus – jeigu daug dirbsi ir nenustosi tikėti, tikrai pasieksi tai, ko nori.

„Aš puikiai suprantu, ką norite pasakyti, – socialiniame tinkle rašė atlikėja. – Tačiau daugelis žmonių vis dar yra įsitikinę, kad jeigu moteris kalba apie savo svajones garsiai – ji yra pernelyg grubi, o tokiai būti negalima. Daugelis mano, kad moteris turi būti nustebusi dėl savo sėkmės, nepaisant to, kiek daug ir sunkiai dėl to dirbo.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai